Elektronik 4060 - i5 12400F sistem 15.999 TL!

2 mi 45 dakikada bitti.

Olabilir ben ilk çıktığı ana denk geldim her yerde stokta var diyordu al sat için çok iyi sistemmiş meğerse ben ihtiyacım olmadığı için umursamadım, oyuna girdim yarım saat ya oynadım ya oynamadım F5 atayım dedim stokta kalan mağaza 1 falandı oha dedim sonra F5 attığımda da 65k veya 69k gibi fiyatlar dedi sisteme. Oyunu ne kadar oynadım hiç bakmadım ama yarım saat veya 1 saat falan olabilir emin değilim yani 1 günden kısa bir süre içinde bittiği net.

1100 kişiye bedava RTX 4060 vermişler gibi oldu bende 30k baydım laptopa. 🥹
2. el veya sıfır 3070 4070 sistem toplayacaktım belki ama zorunluluktan laptop aldım yetmedi bide bedava RTX 4060 dağıtıldı...

16K o sisteme bedava benim için kimi için az parada olmayabilir malum asgari ücret daha yeni zam geldi normalde 11K kusur. Bir Türk'ün RTX 4060 gibi bir kart için bile 30 gün veya daha fazla çalışması gerekmesi bana koyuyor.

Son düzenleme:
Kaçırdığım için üzüldüğüm tek sistem oldu. Keşke sistemin paylaşıldığı gün ameliyat olmasaydım ozaman kaçırmazdım sağlık olsun. Ben de 5600 ve 6700 xt yi 15bine alıp sistemi güncelledim 🤦‍♂️

Milleti magzada gördüm 10 tane sistem olarak alıyordu sınırı yok muydu? Her şeyi kılıfa uydururuyorlar vatan çalışanı bize almak yasak dedi onların bile çoğunun haberi yoktu birine aldırırdılardı kesin.

Böyle kampanyalı sistemlere tıklamıyorum bile. Bizden önce her Vatan Computer çalışanı faydalanıyor bundan.

Çalışanına o kadar değer o lüksü vermezler hocam. Aynı firmada değil fakat başka yerli büyük bir tekstil firmasının çekilişine katılmamız yasaktı misal bizim.

Ne kadar yerli firmalarımız sık sık kurumsallığa yakışmayacak amatörlük, hatalar yapsalarda müşterileri düzenli olarak kendilerine çekebilmek adına yaptıkları bu tarz çetin çeviz, limitli stoklu kampanyaların amacı bir yandan viral reklam yapmak ve müşterilere kendini alıştırabilmek, sempati kazanabilmek.

Bu tarz kampanyalardan çalışanların sürekli olarak faydalanması kampanya ve şirket çıkarlarına, kampanya amacına zarar verici bir hamle olacağı için er yada geç afişe olma ihtimali nedeniyle firmalar böyle bir şeye izin vermez.

Zaten çalışanına az yada çok değer veren firmalar çalışanları için daha cazip ve daha sık indirim, kampanya fırsatları sağlıyorlar. Tabi çalışanları satışa ve performans artışına teşvik edecek, şirkete getirisi götürüsünden daha fazla olacak şekilde profesyonel hesap, kitap, beklentiler amacıyla😄

Geri
Yukarı