Gaming.gen.tr'de Gigabyte RTX 3060 Vision OC 12 GB 10.499 TL

Hocam RX6000 serisi sorunsuz ve Red Devil'in soğutması çok iyi bir de çok daha güçlü 3060'tan RX 6600 XT.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
SAM + OC ile anca geçebiliyor ben olsam NVIDIA tercih ederdim. Çoğu yapımcı NVIDIA için optimizeler yapıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sam + OC ile anca geçebiliyor ben olsam NVIDIA tercih ederdim. Çoğu yapımcı NVIDIA için optimizeler yapıyor.

Attığın videoda RTX 3060 için resizable bar açılmış... RX 6600 XT RTX 3060 Ti rakibi.

Sam + OC ile anca geçebiliyor ben olsam NVIDIA tercih ederdim. Çoğu yapımcı NVIDIA için optimizeler yapıyor.

Bu bilgiyi nereden aldınız şu an gülme krizine giriyorum AMD'nin destek verdiği oyun kadar NVIDIA'nın destek verdiği oyun yok. Ve AMD reklam yapmıyor destek verdıgı oyunlara. NVIDIA her halükarda ve her oyun acılısında NVIDIA reklamı yapıyor. :D araştırmadan bir şeyler yazmışsınız. :D NVIDIA ekibi kart üretme peşinde. AMD ekiplerinin % 12'si oyun geliştiricilerine destek vermekle yükümlü.
Attığın videoda RTX 3060 için resizable bar açılmış... RX 6600 XT RTX 3060 Ti rakibi.

Arkadaş aşırı bilgisiz o yüzden her yerde AMD'yi kötüleyen birisidir muhtelemden. Ayrıntıyı fark etmeden direk yapıştırmış cevabı. ReSize BAR ne demek onu da bilmiyordur veya etkisini. :D :D harbi gülme krizine giriyorum şu an. :D

Bu bilgiyi nereden aldınız şu an gülme krizine giriyorum AMD'nin destek verdiği oyun kadar NVIDIA'nın destek verdiği oyun yok. Ve AMD reklam yapmıyor destek verdıgı oyunlara. NVIDIA her halükarda ve her oyun acılısında NVIDIA reklamı yapıyor. :D araştırmadan bir şeyler yazmışsınız. :D NVIDIA ekibi kart üretme peşinde. AMD ekiplerinin % 12'si oyun geliştiricilerine destek vermekle yükümlü.
NVIDIA ekibi destek veriyor demedim ben ayrıca vermediği halde yeni çıkan çoğu oyunda DLSS desteği var diye bas bas bağırarak oyunu çıkartıyor. Sebebi tüketicilerin çoğunluğunda NVIDIA kart olduğu için. Neyse isteyen istediği gibi alışverişini yapar tartışmaya lüzum yok :)

Geri
Yukarı