Gigabyte RTX 3060 VISION 10.200 TL!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, evet aynen öyle aynen...
Tamam hocam öyle diyorsan öyledir kolay gelsin =D
@BerkayZ87 ve rica etsem iletişim kurabileceğim bir mecra varmı sizinle. Ozel bir durumum varda o yüzden istiyorum.
Maalesef yasak. Paylaşamam. Bir sorununuz varsa konu açıp etiketleyin.

Tamam hocam öyle diyorsan öyledir kolay gelsin =D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu da farklı bir karşılaştırma tabii ben sizin gibi sadece lafla gelmedim diye biraz ağır oldu.

Bu da farklı bir karşılaştırma tabii ben sizin gibi sadece lafla gelmedim diye biraz ağır oldu.
NVIDIA'nın daha iyi olduğu teknolojiyi AMD kartlarda kullanıp karşılaştırmalarını yapmaları ve sizin bu karşılaştırmaya göre AMD kartlar alınmaz demeniz komik o yüzden ciddiye almayıp siz bilirsiniz kolay gelsin demeyi daha doğru buldum.

NVIDIA'nın daha iyi olduğu teknolojiyi AMD kartlarda kullanıp karşılaştırmalarını yapmaları ve sizin bu karşılaştırmaya göre AMD kartlar alınmaz demeniz komik o yüzden ciddiye almayıp siz bilirsiniz kolay gelsin demeyi daha doğru buldum.
Eee, az önce 3060Ti altında RT her oyunda açmıyordu? DLSS çamur gibi çalışıyordu ancak ''ultra performans'' moduna alınca 6600 XT'den iyi performans veriyordu? Teknoloji de balondu?

Eee, az önce 3060Ti altında RT her oyunda açmıyordu?
Attığın videolar 10-15 oyundan ibaret. Benim dediğimin aksini iddia edebilmen için piyasadaki bütün oyunları RT ile açabildiğini ispatlayan bir video bulman lazım.
DLSS çamur gibi çalışıyordu ancak ''ultra performans'' moduna alınca 6600 XT'den iyi performans veriyordu?
Çamur gibi teknolojide (ultra performans) isterse 1000 FPS versin göz zevki almadığım sürece neye 6arayacak? Ultra quality ayarını da her oyunda açamaz.
Teknoloji de balondu?
Balon.

Geri
Yukarı