Gaming.gen.tr'de Gigabyte RTX 3060 Vision OC 12 GB 10.499 TL

NVIDIA ekibi destek veriyor demedim ben ayrıca vermediği halde yeni çıkan çoğu oyunda DLSS desteği var diye bas bas bağırarak oyunu çıkartıyor. Sebebi tüketicilerin çoğunluğunda NVIDIA kart olduğu için. Neyse isteyen istediği gibi alışverişini yapar tartışmaya lüzum yok :)

DLSS gibi teknolojiyi tabii ki reklam yapar ben onun teknolojı reklamına bir şey demedim. Ki yazıyı iyi oku. Bu arada ilginizi çekerim. AMD FSR veya sam gibi teknolojilerini açık kaynaklı yapmasaydı. Yani açıkca NVIDIA ekran kartında bile AMD'nin FSR veya sam gibi teknolojilerini ücresiz duyurdu. NVIDIA o zamanlar illaki NVIDIA ekran kartınız olması şart diyordu. Ama AMD açık kaynaklı yapınca mecbur NVIDIA da açık kaynaklı yaptı. AMD hem Xbox hem PlayStation hem Tesla arabalarına hem işlemcilere hem ekran kartlarını geliştirip tedarik ediyor. Yani adamlar daha ne yapsın bir düşünsenize. Intel işlemci üzerine, NVIDIA grafik üzerine. NVIDIA'nın 100 yıldır Windows grafik arayüzünü değiştirmeyen bir gc uygulaması var. AMD 3 kez arayüz değişikliğine gitti. Ve AMD her işle uğraşırken hem Intel'e hem NVIDIA'ya kafa tutuyor. Gerçi adamların dedikleri doğru millete ne yapsan zararlı çıkarsın.

Son düzenleme:
Rsr, FSR bunlar DLSS'nin yanında teknoloji bile sayılmaz. Aralarında dağlar var.

Görüşünüz için teşekkür ederim ama bu seçme olayını siz yapmayacaksınız kullanıcılar yapacak :D
Hocam Ti'den bahsetmiyorum ben yalnız.

Rsr'ı bildiğinizi düşünmüyorum.

Sayfa NVIDIA fanı ile dolu bir şeyin ne oldugunu bilmessen böyle rezil olursun işte ama ben kendilerine bıraktım. Neyi nasıl biliyorlarsa öyle bilsinler. :D sadece yazık diyorum. Yanlış bilgilendirilmişler.

Görüşünüz için teşekkür ederim ama bu seçme olayını siz yapmayacaksınız kullanıcılar yapacak :D

Sayfa NVIDIA fanı ile dolu bir şeyin ne oldugunu bilmessen böyle rezil olursun işte ama ben kendilerine bıraktım. Neyi nasıl biliyorlarsa öyle bilsinler. :D sadece yazık diyorum. Yanlış bilgilendirilmişler.
Hocam bu arada hayatımda AMD ekran kartı kullanmadım 😄 Ama NVIDIA babamın malı değil sonuçta testler ortada. Varsayımda bulunmanın gereği yok yani 👍

Hocam bu arada hayatımda AMD ekran kartı kullanmadım 😄 ama NVIDIA babamın malı değil sonuçta testler ortada. Varsayımda bulunmanın gereği yok yani 👍

Ben anlaşılmadım galiba AMD NVIDIA'dan daha iyi demedim? Ortada olan konuları söylüyorum. Varsayımda bulunmuyorum. Hem de direkt söylüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLSS gibi teknolojiyi tabii ki reklam yapar ben onun teknolojı reklamına bir şey demedim. Ki yazıyı iyi oku. Bu arada ilginizi çekerim. AMD FSR veya sam gibi teknolojilerini açık kaynaklı yapmasaydı. Yani açıkca NVIDIA ekran kartında bile AMD'nin FSR veya sam gibi teknolojilerini ücresiz duyurdu. NVIDIA o zamanlar illaki NVIDIA ekran kartınız olması şart diyordu. Ama AMD açık kaynaklı yapınca mecbur NVIDIA da açık kaynaklı yaptı. AMD hem Xbox hem PlayStation hem Tesla arabalarına hem işlemcilere hem ekran kartlarını geliştirip tedarik ediyor. Yani adamlar daha ne yapsın bir düşünsenize. Intel işlemci üzerine, NVIDIA grafik üzerine. NVIDIA'nın 100 yıldır Windows grafik arayüzünü değiştirmeyen bir gc uygulaması var. AMD 3 kez arayüz değişikliğine gitti. Ve AMD her işle uğraşırken hem Intel'e hem NVIDIA'ya kafa tutuyor. Gerçi adamların dedikleri doğru millete ne yapsan zararlı çıkarsın.

Keşke bunlara ayırdığı vakiti biraz da olsa yazılım için ayırsaydı. :(

Keşke bunlara ayırdığı vakiti biraz da olsa yazılım için ayırsaydı. :(

Ama 3 firma ile uğraşırken yazılımdada uğraşılıyor fakat dediğin gibi biraz daha uğraşılması gerek. Ona bakarsanız NVIDIA ömrü hayatı boyunca hiç arayüz yazılımını veya hatalı yazılım cıkardıgında yenileyeceğine hep yeni sürümü çıkartıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı