Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming OC 12 GB 8300 TL

5700 XT var ve driver sorunlarından yıldım artık. Her güncelleme sonrası mutlaka bir veya bir kaç oyunda sorun yaşıyorum.
Nvidia'ya geçeceğim artık.

AMD den yıldım artık, Nvidia ya geçeceğim.

AMD 6xxx serisinde hiçbir problem yok.

5700 XT var ve driver sorunlarından yıldım artık. Her güncelleme sonrası mutlaka bir veya birkaç oyunda sorun yaşıyorum.
NVIDIA'ya geçeceğim artık.
Bahsettiğiniz driver sorunları RX 6000 serisinde neredeyse tamamen çözüldü diye biliyorum. @kino 6600 kullanıyordu sanırım. 6600 XT 3060'tan az da olsa performans açısında önde. Yine de karar sizin iyi araştırmanızı öneririm.

Arkadaşlar öneriliniz için teşekkürler fakat konusunu açtığım model ve fiyatı hakkında fikir istiyorum.
AMD kullanmama konusunda kararlıyım, eğer amacım alternatif kart aramak olsaydı bu şekilde bir konu açardım.
Konu dağıtmayalım lütfen.

NVIDIA fanı olsam da Gigabyte'ın bu modelini almazdım.
Bence de almayın zaten. Şuan Gigabyte RTX 3060Ti Vision OC aldım pişmanım. Soğutması ve malzeme kalitesi iyi fakat hem arızalanan çok fazla Gigabyte kart var (Benim kartımda arızalandı) hem de yolunuz servise düşerse kartın elinizde patlaması içten bile değil. Ne yazarsanız yazın servis kart görüntü veriyor diyip geri yolluyor o yüzden bence uzak durulması gereken bir marka.

Geri
Yukarı