Gaming Gen TR'den alınan kampanyalı hazır sistem camı kırılmış

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

Benim yaşadığım malum konuyu biliyorsunuz. Bakın az önce ne gördüm.
Donanım arsıvı-GT1 sistemi alan arkadaşımıza sistem ne halde gelmiş.

Şimdi bu çocuğun benim yaşadıklarını yaşamasını istemiyorum.
İsmi Mehmet Yiğit (Facebook'da olan isim soyisim)

Benim yaşadığım o malum konu ise:

Hatta ürün bana ilk geldiği gün, hemen saniyeler sonrasında açtığım konu:

Resmi paylaşıyorum.

gaminggen.png

Son düzenleme:
Gaminggen yine şaşırtmıyor her zamanki gibi insanları mağdur etmeye devam ediyor.
Ben artık bu yurtiçi kargonun bu firmaya bir garezi olduğunu da düşünmeye başladım.
Ürünleri sigortasız teslim alıyorlar. Yani kırıp dökmek bedava! Karşılığında bir şey ödemeyecekler :)
Bu firmanın bazı ürünlerine bilerek hasar veriyorlarsa şaşırmam!
Bu sadece bir varsayım tabii ki.
Aynı zamanda sadece iki koli gönderiyorlar ve kasa o cılız kolinin içinde geliyor. Hasar görmemesi için kargo çalışanı bilgisayarın sahibi olmalı. Büyük titizlikle eve getirmeli o derece.
Bende aynısını aldım. Allahtan bana kırık gelmedi.
Sizi hatırlıyorum. Benim o kanıtlarıyla birlikte büyük mağduriyetler yaşadığım halde gaming gen tr'yi savunan kişisiniz. Yer imlerine eklemişsiniz benim profilimi. Saniye saniye takiptesiniz sanki :)
İlginiz için teşekkürler.

Ben artık bu yurtiçi kargonun bu firmaya bir garezi olduğunu da düşünmeye başladım.
Ürünleri sigortasız teslim alıyorlar. Yani kırıp dökmek bedava! Karşılığında bir şey ödemeyecekler :)
Aynı zamanda sadece iki koli gönderiyorlar ve kasa o cılız kolinin içinde geliyor. Hasar görmemesi için kargo çalışanı bilgisayarın sahibi olmalı. Büyük titizlikle eve getirmeli o derece.

Sizi hatırlıyorum. Benim o kanıtlarıyla birlikte büyük mağduriyetler yaşadığım halde gaming gen tr'yi savunan kişisiniz. Yer imlerine eklemişsiniz benim profilimi. Saniye saniye takiptesiniz sanki :)
Kargoyu bana getiren kargocu direk kaçtı bildiğin. Kapıda kontrol edecektim edemedim.

Ben artık bu Yurtiçi Kargo'nun bu firmaya bir garezi olduğunu da düşünmeye başladım.
bu firmanın bazı ürünlerine bilerek hasar veriyorlarsa şaşırmam!

Sizi hatırlıyorum. Benim o kanıtlarıyla birlikte büyük mağduriyetler yaşadığım halde Gaming gen TR'yi savunan kişisiniz. Yer imlerine eklemişsiniz benim profilimi. Saniye saniye takiptesiniz sanki :)
ilginiz için teşekkürler.

Hocam arkadaş gaminggenden sistem almış ya o site en iyisi olacak.
Ben tekbobiyotikten aldım sistemi lakin hep diyorum en iyi sistem satıcısı bana kalırsa GameGaraj'dir.

Ben gaming.gen.tr yi savunmadım.

Ben gaming.gen.tr yi savunmadım.
Açık açık savunamazsınız zaten üstat.
O yüzden kargo firmasını ön plana atıp gaming gen tr'nin masum olduğuna inandırmaya çalıştınız.

Bu arada bu sistemi almışsınız. Hemen şimdi fotoğraflarını atar mısınız?
Gaming gen tr'den hasarsız gelen bir sistemi görmek bana mutluluk katar.
Yoksa sistemi almadınız ama gaming gen TR'yi savunmak için yalan mı attınız?

Açık açık savunamazsınız zaten üstat.
O yüzden kargo firmasını ön plana atıp gaming gen tr'nin masum olduğuna inandırmaya çalıştınız.

Bu arada bu sistemi almışsınız. Hemen şimdi fotoğraflarını atar mısınız?
Gaming gen tr'den hasarsız gelen bir sistemi görmek bana mutluluk katar.
Yoksa sistemi almadınız ama gaming gen TR'yi savunmak için yalan mı attınız?
Yine yalan söyleyeyim?

Geri
Yukarı