Gaming laptop almak vs Masaüstü alıp yanına laptop almak

Falconus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. 18.000 TL'ye sadece Gaming laptop almak mı yoksa 13.000 TL civarına masaüstü + işimi görecek dizüstü almak mı? İlla okulda kullancağım laptop iyi mi olması gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. 18.000 TL'ye sadece Gaming laptop almak mı yoksa 13.000 TL civarına masaüstü + işimi görecek dizüstü almak mı? İlla okulda kullancağım laptop iyi mi olması gerek?

Bütçen 25k değilse işin zor yazılım ağır bir iş PC'nin sağlam olması lazım laptopu okula götüreceksin galiba o zaman pahalı iyi bir şey alman gerekiyor masaüstünü ne için kullanacaksın

Bütçen 25k değilse işin zor yazılım ağır bir iş PC'nin sağlam olması lazım laptopu okula götüreceksin galiba o zaman pahalı iyi bir şey alman gerekiyor masaüstünü ne için kullanacaksın
Tam bende bilmiyorum. Ben kodlama işlerini vs. masaüstünde hallederim diyordum sunum vs. işlerinide laptoptan diyordumda herhalde düşündüğüm gibi olmayacak.

Laptoptan da yazılım yapacaksın ortalama bir bilgisayar alman gerekli kullanıcağın uygulamanin sistem gereksinimlerine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı