Gaming laptop almak vs Masaüstü alıp yanına laptop almak

Laptoptan da yazılım yapacaksın ortalama bir bilgisayar alman gerekli kullanıcağın uygulamanin sistem gereksinimlerine bak.
Laptop alıp bide monitör mü alsam ? Klavyem mause vs. hep var. Laptop 144 hz 20 ms civarında gecikme süresi var. Ben 1 ms 144 hz 1 ms monitör bağlasam o monitörün gücünü tamamen kullanabilir miyim?

Laptop alıp bide monitör mü alsam ? Klavyem mause vs. hep var. Laptop 144 hz 20 ms civarında gecikme süresi var. Ben 1 ms 144 hz 1 ms monitör bağlasam o monitörün gücünü tamamen kullanabilir miyim?

Evet, hatta Mux etkisi olacağı için oyunlarda daha iyi FPS alırsınız.

Laptop alıp bir de monitör mü alsam? Klavyem mouse vs. hep var. Laptop 144 Hz 20 ms civarında gecikme süresi var. Ben 1 ms 144 Hz 1 ms monitör bağlasam o monitörün gücünü tamamen kullanabilir miyim?

Masaüstü yerine oyuncu bilgisayarımı düşünüyorsunuz anlamadım ama oyuncu bilgisayarları ağırdır çok ses çıkartır okuldada rahatsızlık verebilme ihtimali var.
Monitörü sonuna kadar sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Masaüstü yerine oyuncu bilgisayarımı düşünüyorsunuz anlamadım ama oyuncu bilgisayarları ağırdır çok ses çıkartır okuldada rahatsızlık verebilme ihtimali var.
Monitörü sonuna kadar sıkıntısız kullanabilirsiniz.
Masaüstü dizmek istiyorum oyun için ama bilgisayar mühendisliği okuduğum için laptop şart. Bende küçük laptop ekranından oyun oynamak pek istemiyorum o yüzden pek sıcak bakmıyorum laptopa. Sanırım ayrı bir monitör alıcağım.

Masaüstü dizmek istiyorum oyun için ama bilgisayar mühendisliği okuduğum için laptop şart. Bende küçük laptop ekranından oyun oynamak pek istemiyorum o yüzden pek sıcak bakmıyorum laptopa. Sanırım ayrı bir monitör alacağım.

Evet fazladan monitör alınabilir ama dediğim gibi oyuncu laptop alırsan taşıması zor olur ve çok ses çıkarıyor onu bilerek al.

Senin yerinde olsam bütçeni bilmiyorum ama bütçeni 20-21-22 bin TL arası yaparsan hem orta düzey bir laptop hem de masaüstü dizebilirsin diye düşünüyorum.

Evet fazladan monitör alınabilir ama dediğim gibi oyuncu laptop alırsan taşıması zor olur ve çok ses çıkarıyor onu bilerek al.

Senin yerinde olsam bütçeni bilmiyorum ama bütçeni 20-21-22 bin TL arası yaparsan hem orta düzey bir laptop hem de masaüstü dizebilirsin diye düşünüyorum.
Maksimum 19.000 TL yapabilirim sizce mümkün mü?

Geri
Yukarı