Gaming Laptop tercihi

shownıe

Femtopat
Daha fazla  

Deneyimi olanlar yardımcı olabilir mi?

Deneyimi olanlar yardımcı olabilir mi?

Casper'dan uzak dur forumdakilere sordum forumdaki gönderilere baktım. Malzeme kalitesi olarak aşırı kötü, kağıt üzeri iyi ama normalde çöplük. Bence bütçenizi belirtin @Artoria Pendragon hocamız yardımcı olur. MediaMarkt'dan mı almak zorunda Mısın bir de?

Son düzenleme:
Victus'un bir alt modelini kullanıyorum öneririm sessiz modda Dying Light oynarken 65 dereceyi geçmedi daha parçalar ekranı da sallanmıyor dendiği kadar abartı buldum.

Lenovo Legion Slim 7 kullanıyorum süper laptop tavsiye ederim.

Lenovo Ideapad Gaming 3 Intel Core i5 11320H 16GB 512GB SSD RTX3050Ti Freedos 15.6" 165 Hz FHD Taşınabilir Bilgisayar 82K101ENTX

18.999 a düşmüş bence kaçırmayın bu cihazı ekranda 165 Hz yenileme hızı. Bütçeniz biraz daha yüksekmiş başka alternatifler bakılabilir.

Casper'dan uzak dur forumdakilere sordum forumdaki gönderilere baktım. Malzeme kalitesi olarak aşırı kötü, kağıt üzeri iyi ama normalde çöplük. Bence bütçenizi belirtin @Artoria Pendragon hocamız yardımcı olur. MediaMarkt'dan mı almak zorunda Mısın bir de?
Mediamarktan almak zorundayim taksit seçeneği en iyisi orası çünkü

Klasik muhabbeti yapayım eğer mobiliteye ihtiyacın yoksa masaüstü al kendim çok çektim hala çekiyorum laptoptan söylemeden edemedim.
Sürekli seyahat ediyorum mobilite lazım.

Victus'un bir alt modelini kullanıyorum öneririm sessiz modda Dying Light oynarken 65 dereceyi geçmedi daha parçalar ekranı da sallanmıyor dendiği kadar abartı buldum.
Bunlar hakkında fan ve soğutma sistemi kötü diyolar ön yargı mı yoksa?

hocam dün aldım excalıbur 12450h 3050 16 ram sarjda degılken kseınlıkle oyun oynayamıyorsun pc den farkı yok gıbı 7 fps lol oynadım xd şarjda ıyı ama

Geri
Yukarı