Gaming laptop vs hazır sistemler

Bu modelin GPU Watt'ı düşük oluyordu önerilmeyen bir model hem de ekranı 1080P.

Hocam vade ve taksit işlerinden çok anlamam birkaç model örnek olarak atarsanız yardımcı olurum ama.

Yani 6 taksitte 0 faiz mi oluyor çoğu laptopta? Yani 80K'ya çıkabiliriz.
175 olarak verilmiş gpu watt’ı hocam. Ben genel olarak katana serilerinin beğenilmediğini okudum buralarda. Emin misiniz vector serisinin bu watt olayından ?

Bu modelin GPU Watt'ı düşük oluyordu önerilmeyen bir model hem de ekranı 1080P.

Hocam vade ve taksit işlerinden çok anlamam birkaç model örnek olarak atarsanız yardımcı olurum ama.

Yani 6 taksitte 0 faiz mi oluyor çoğu laptopta? Yani 80K'ya çıkabiliriz.
Evet hocam yani bildiğiniz peşin fiyatına 6 taksit yapıyorlar. Masaüstü hazır sistem sitelerinde bu yok malesef 3 taksite bile ek fiyat çıkıyor. Böyle olmasa zaten direkt masaüstü alacaktım. Ama gidip 67 lik masaüstüne 92 vermek istemiyorum onun yerine 70 80 laptop basar aynı fiyata alırım dedim

175 olarak verilmiş GPU Watt'ı hocam. Ben genel olarak katana serilerinin beğenilmediğini okudum buralarda. Emin misiniz Vector serisinin bu watt olayından?

Evet hocam yani bildiğiniz peşin fiyatına 6 taksit yapıyorlar. Masaüstü hazır sistem sitelerinde bu yok maalesef 3 taksite bile ek fiyat çıkıyor. Böyle olmasa zaten direkt masaüstü alacaktım. Ama gidip 67'lik masaüstüne 92 vermek istemiyorum onun yerine 70 80 laptop basar aynı fiyata alırım dedim.

Hocam vallahi karıştırıyor olabilirim sanırım Thin GF63 ile karıştırdım. Cyborg ve GF63 modelleri önerilmiyor. Vector modelini bizzat deneyimlemediğimden ve araştırmadığımdan yorum yapamıyorum.

Evet kusura bakmayın karıştırmışım.

Hocam vallahi karıştırıyor olabilirim sanırım Thin GF63 ile karıştırdım. Cyborg ve GF63 modelleri önerilmiyor. Vector modelini bizzat deneyimlemediğimden ve araştırmadığımdan yorum yapamıyorum.

Evet kusura bakmayın karıştırmışım.

Asus rog serileriyle karşılaştırılmış genelde ve performans olarak daha başarılı bulunmuş. Asus serileri biraz daha süslüler sadece. Sadece fhd olması dezavantaj ama 2k harici monitör ile 4080 kartından fayda görebilirim yanılmıyorsam

ASUS ROG serileriyle karşılaştırılmış genelde ve performans olarak daha başarılı bulunmuş. ASUS serileri biraz daha süslüler sadece. Sadece FHD olması dezavantaj ama 2K harici monitör ile 4080 kartından fayda görebilirim yanılmıyorsam.

Görürsünüz mobil GPU olsa bile hakkını verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı