Gaming laptopta marka tercihleri neler olmalı?

Bütçe
25000-35000
25-35k bandında kesinlikle MSI'dan uzak durun. Acer tercih etmeniz doğru bir tercih olabilir ama geçen sene ASUS TUF serilerinde birçok sorunun düzeltildiğini duymuştum şu anda da fiyatları çok uçmadıysa bakabilirsiniz.

25-35k bandında kesinlikle MSI'dan uzak durun. Acer tercih etmeniz doğru bir tercih olabilir ama geçen sene ASUS TUF serilerinde birçok sorunun düzeltildiğini duymuştum şu anda da fiyatları çok uçmadıysa bakabilirsiniz.
Yularıda attığım Acer Nitro AN515-58-7725 kodlu ürün nasıldır?

Hangi markaları tercih etmeliyiz ve hangi markalardan uzak durmalıyız. Örneğin sık sık arızalanması sebebiyle Casper, Monster gibi.

Ayrıca 25-35 bin bütçe için en F/P ürünleri atabilir misiniz? Yakın zamanda çizim ve hesaplama ağırlıklı program kullanacağım için laptop almayı düşünüyorum.
AlınırUcuza bulursanız alınırKesinlikle alınmaz
HPAcer NitroMonster
AsusAsus Rog serisi.Excalibur
LenovoDellQuantum (bazı yerlerde gereksiz pahalıya satılıyor ve markası da çok bilindik değil)
MSIGamegaraj

Marka model önerileriniz varsa alabilirim arkadaşlar sadece marka yazıyorsunuz ama model yazmayınca 1000 tane seçenek oluyor hangisi iyidir değildir bilginizi paylaşırsanız herkes faydalanır. Teşekkürler

Her markanın kusurlu ve ya mükemmel ürünleri olabiliyor. Yapıcağınız en mantıklı şey bütçeye göre karar verdiğiniz ürünü almadan önce bolca araştırıp varsa incelemelerini izlemek, okumak. Geçenlerde abime Acer nitro 5 aldık çok memnun. Bir arkadaşım yıllardır Monster kullanıyor, o da memnun.

Yeni konular

Geri
Yukarı