Gaming mouse tavsiyesi

Bütçe
1000TL
Yukaridakiler hariç Rival 3
Normalde Rival 650'ye bakıyordum çünkü Rival 3 çok sade duruyor bence. Ancak sanırım yan kauçuklarında erime sorunu varmış o yüzden SteelSeries bakmıyorum. Eğer Rival 650'de böyle bir sorun kalmadıysa onu da düşünebilirim.

Basilisk V3 büyük ve ağır bir mouse. Ağır olması sorun değilse elinize de oturacaksa alınabilir.
Bu arada bütçede G300S, G203, Viper Mini gibi mouse'lar alınmaz, önerenler ne yaşıyor anlamadım. Elinizin boyutunu ve tutuş açınızı belirtir misiniz?
Palm, karışım 22cm. Ağır olması sorun yaratır mı bilmiyorum ama büyük olması sorun yaratmaz.

Son düzenleme:
Eliniz yine büyük çıktı. Basilisk V3 alabilirsiniz hocam, elinize uyacaktır. Diğer önerileri göz önünde bulundurmayın. G203 kendi parasını bile hak etmeyen bir mouse, G300S de öyle. 1000TL'lik bütçede böyle öneriler yapılması üzücü. Ağzı olan konuşuyor.

Eliniz yine büyük çıktı. Basilisk V3 alabilirsiniz hocam, elinize uyacaktır. Diğer önerileri göz önünde bulundurmayın. G203 kendi parasını bile hak etmeyen bir mouse, G300S de öyle. 1000TL'lik bütçede böyle öneriler yapılması üzücü. Ağzı olan konuşuyor.
Anladım hocam teşekkürler.

Tamam hocam anladık her mesajında aynı şeyi söylemene gerek yok

Yeni konular

Geri
Yukarı