Gaminggen Ümraniye mağazası soyuldu

Video adında yazan tarih neden 10 gün öncesine ait? Dikkatimi çekti de.

Soygun 12 Haziran'da.

Selamünaleyküm arkadaşlar. Instagram'da gördüğüm bir storyden öğrendim durumu. Gaminggen'in ümraniye mağazası soyulmuş. Umarım siparişi olanlar bir sıkıntı yaşamaz.

3 milyonluk malzeme çalındığından bahsediliyor. 10 gün öncesinde yaşanmış fakat daha yeni haberimiz oluyor. Muhtemelen sigorta benzeri bir şey vardır. İnşallah çok geçmeden yakalanırlar.

Sadece bir fikir. Muhtemelen yapmazlar.

Kardeşim sen şaka mısın? Adamlar zaten maddi olarak zarar görmüşler bir de soyuldular diye sanki suçu işleyen onlarmış gibi bedavadan mal mı dağıtmalarını bekliyorsun?

Son düzenleme:
Bana çok saçma geldi. 3 dakika 58 saniye mağazada duruyorlar. Bu süre içerisinde alarm sesine kimse uyanmıyor mu? İlginç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video paylaşılmış, hırsızlık yapan şahıslar direkt ekran kartlarına işlemcilere ve bilgisayarlara saldırıyorlar. Umarım ellerinden çıkaramadan yakalanırlar.

Videoyu izlerken güldüm. Hırsızlar ne dikkatsizmiş. Her şeyi savurdular. Camı kırarken birisinin eli kanamış kan örnekleri varmış oradan çok rahat bulunur bu hırsızlar. Cezalarını en kısa sürede almalarını umarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video paylaşılmış, hırsızlık yapan şahıslar direkt ekran kartlarına işlemcilere ve bilgisayarlara saldırıyorlar. Umarım ellerinden çıkaramadan yakalanırlar.

PC toplamak istemişimdir ama fiyatları görmüşümdür. Dızcı arkadaşlarım:

Geri
Yukarı