RevoLand sistem topluyor!

• Konuyu başlatan Mert Ercan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 261
  • Görüntüleme 25B

R9 280X ya da GTX770 mi alayım yoksa R9 290 mı bekleyeyim?

• Oy verenlerin toplamı
    59
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hızlı giden atın ... Neyse, bekleseydin keşke biraz. Daha ucuz alacağım diye sıkıştırmışsın anlaşılan. Neyse yine de hayırlı olsun, ne diyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı giden atın ... Neyse, bekleseydin keşke biraz. Daha ucuz alacağım diye sıkıştırmışsın anlaşılan. Neyse yine de hayırlı olsun, ne diyelim.
Sıkıştırmış olabilir ama böyle bir laf söylenmez. Ya biraz terbiyeni takın, ya da ne anlama geldiğini bilmediğin laflar etme.

Bence bu konu kapansın artık, Revoland ekran kartı alana kadar. :)

Dur dur daha bilgisayar kaç saniyede açılıyor falan yazmadık ek olarak Haluk abi hayırlı olsun demedi küstüm ona. :D

Asfalt delme makinası ile açtık. :D

CPU yazan değil de yazmayan güç soketini takmışım bu yüzden çalışmıyormuş. :D Onun dışında her şey doğru kızmayın bana o kadar. :D

Koskoca Revoland ha. Bu arada asfalt delme makinası masraflı olmuştur, keşke yan komşudan yıldız alsaydın.

Sıkıştırmış olabilir ama böyle bir laf söylenmez. Ya biraz terbiyeni takın, ya da ne anlama geldiğini bilmediğin laflar etme.
Yalnız ben neyi sıkıştırdığımı anlamadım? Anakartdan bahsediyorsa eğer ben bu anakartı alırken Z87-GD65 Gaming alacak kadar artmıştı bütçem...

---

29 TL'den almış olduğum Windows 8 lisansı bu bilgisayarda çalışmıyor, teşekkürler Microsoft, "aktivatör" ile geliyorum sana Microsoft'um benim.

Yalnız ben neyi sıkıştırdığımı anlamadım? Anakartdan bahsediyorsa eğer ben bu anakartı alırken Z87-GD65 Gaming alacak kadar artmıştı bütçem...
Hocam keşke alaydın, ne diyeyim. İlla Z87-GD65 almalıydın demiyorum ama, H81-P33 de çok düşük oldu be usta.

Hocam keşke alaydın, ne diyeyim. İlla Z87-GD65 almalıydın demiyorum ama, H81-P33 de çok düşük oldu be usta.
Ekran kartı ve monitörden sonra H85-G43 Gaming ya da Z87-G45 Gaming'e yükseliriz, gd65 alsaydım Haluk abi sallandırırdı beni. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı