RevoLand sistem topluyor!

• Konuyu başlatan Mert Ercan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 261
  • Görüntüleme 25B

R9 280X ya da GTX770 mi alayım yoksa R9 290 mı bekleyeyim?

• Oy verenlerin toplamı
    59
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim sistemin hayırlı olsun. Bende kendi alacağım sistemi belirledim ama sen dolar bu kadar yüksek olduğu halde almaya nasıl yüreğin el verdi anlamıyorum doğrusu. Biraz daha bekleseydin dolar düşebilirdi ama olsun ginede hayırlı olsun. Artık ramlerin geldikten sonra oyun içi fps değerlerini yazarsın. :D :D

Ekran kartı ve monitörden sonra H85-G43 Gaming ya da Z87-G45 Gaming'e yükseliriz, gd65 alsaydım Haluk abi sallandırırdı beni. :D

Ekran kartı diyince içim gidiyor ya, i7-4770k ile GT630'u kullanıyorum eski bilgisayardan kalan.

Kardeşim sistemin hayırlı olsun. Bende kendi alacağım sistemi belirledim ama sen dolar bu kadar yüksek olduğu halde almaya nasıl yüreğin el verdi anlamıyorum doğrusu. Biraz daha bekleseydin dolar düşebilirdi ama olsun ginede hayırlı olsun. Artık ramlerin geldikten sonra oyun içi fps değerlerini yazarsın. :D :D

Doların düşeceğini nereden biliyorsun? Beklemek çözüm olsa keşke.

Tabi, 1366x768 Intel HD 4600 fps değerlerini paylaşırım. :D

Ram'ler geldi bu arada, yeni bilgisayardan yazıyorum şuanda. :D

Sende beyin var mı?

Burada beni salak yerine koyarak gerçek anlamda yazdığımı düşündüğün için teşekkür ederim.

Ben iyi niyetle kendisinden bilgi edinmeye çalışırken "sende beyin var mı?" sorusunu aldığım bir insana daha bir şey diyemem, estağfirullah beyefendi...

Ben iyi niyetle kendisinden bilgi edinmeye çalışırken "sende beyin var mı?" sorusunu aldığım bir insana daha bir şey diyemem, estağfirullah beyefendi...

İyi niyetle bilgi edinmek? Yok artık... Kibarca s***** git dedin resmen, neresi bilgi edinmek bunun? Taktığın anakarta bağlı olarak oyun içi FPS değeri değişir mi? Sen de biliyorsun böyle olmadığını.

Ayrıca mesajın içinde beni salak yerine koyma çabaların da belli seviyede. Şakayı anlamıyorsanız cevap yazmayın.

Konuyu özel mesaj atarak devam ettirebiliriz Burak, kapanması gereken konuyu uzatmayalım. :)

Hacı hep merak etmişimdir bu GT630 kullananlar atar tutar bf'de orta ayarlarda oynuyorum felan uçarlar, doğrumudur bu ? :D :D

Aynen oynuyorlar, ama FPS değerine baktığımızda 10'u geçmez. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle ballandırıyolarki bi ara GT630 alıp denemeyi kafama koymadım desem yalan olur. :D
ETS2'yi en yükseğe alayım dedim, düştü mü 10 fps'ye. Çarpmadım mı önümdeki arabaya. :(

Başa bela yav bu GT serisi. nVidia bakkallar milleti kazıklasın diye çıkarmış bu kartı herhalde. (gerçi kartı satın alıp kazık yemedim ben, eski hazır pcden duruyor.) :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı