Garanti Banka kartı yıllık kart ücreti alır mı?

YellowFLAAASH

Hectopat
Daha fazla  
Vadesiz TL hesabı açtıracağım, internet alısverişlerinde kullanmak istiyorum. Herhangi bir yıllık kart ücreti alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı alacaksanız yıllık ücreti var fakat 18-25 yaş arasındaysanız bonus genç diye bir kredi kartı var. O kartta yıllık ücret yok.

Banka hesaplarında kart ücreti değilde hesap işletim ücreti adı altında bankalar her sene belirledikleri ücretleri keserler, benim önerim EFT/Havale ve Hesap İşletim Ücreti almayan Finansbank'ın alt markası olan Enpara'yı tercih etmelisin, hesap kartını hem pos cihazlarında hemde internet üzerindeki alışverişlerinde rahatlıkla kullanabilirsin ve herhangi bir Finansbank ATM'den para yatırabilir ve çekebilirsin, uzun süredir kullanıyorum tavsiye ederim.

İnternet üzerinden başvuru yapıyorsunuz adresinize bankanın temsilcileri gelip belge işlemlerini hallediyorlar.

Kartın özelliklerini okuyunuz. Sözleşmeli kart ise mutlaka madde madde detayları okuyunuz. Her bankanın ücretli ve ücretsiz kredi kartı seçenekleri mevcuttur. Banka kartları yani kredi kartları dışındaki kartlardan herhangi bir kart ücreti alınmaz. Tavsiyem yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi EnPara'dır. Finansbank'ın kuruluşudur. Masrafsız bankacılık mottosudur. Ayrıca özellikle genç ve teknoloji ile ilgili nüfusa yönelik güzel kampanyaları olur. Son dönemdeki Netflix ve Spotify indirimleri gibi. Steam'de bile indirim yaptıkları olmuş idi.

Kartın özelliklerini okuyunuz. Sözleşmeli kart ise mutlaka madde madde detayları okuyunuz. Her bankanın ücretli ve ücretsiz kredi kartı seçenekleri mevcuttur. Banka kartları yani kredi kartları dışındaki kartlardan herhangi bir kart ücreti alınmaz. Tavsiyem yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi EnPara'dır. Finansbank'ın kuruluşudur. Masrafsız bankacılık mottosudur. Ayrıca özellikle genç ve teknoloji ile ilgili nüfusa yönelik güzel kampanyaları olur. Son dönemdeki Netflix ve Spotify indirimleri gibi. Steam'de bile indirim yaptıkları olmuş idi.
"Banka kartları yani kredi kartları dışındaki kartlardan herhangi bir kart ücreti alınmaz" Burada malesef yanlış bir bilgi verilmiş, kredi kartı dışındaki kartlar derken hesap kartından bahsediyorsunuz sanırım, hesap kartlarının ücreti yoktur ama bağlı oldukları hesabın her 6 ay'da bir kesilen hesap işletim ücretleri vardır, ben şahsen senelerdir ödüyorum, @YellowFLAAASH Garanti bankası yılda hesap işletim ücreti olarak 140tl civarında ücret alır,bana kalırsa sen direkt EnPara'ya başvur.

"Banka kartları yani kredi kartları dışındaki kartlardan herhangi bir kart ücreti alınmaz" Burada malesef yanlış bir bilgi verilmiş, kredi kartı dışındaki kartlar derken hesap kartından bahsediyorsunuz sanırım, hesap kartlarının ücreti yoktur ama bağlı oldukları hesabın her 6 ay'da bir kesilen hesap işletim ücretleri vardır, ben şahsen senelerdir ödüyorum, @YellowFLAAASH Garanti bankası yılda hesap işletim ücreti olarak 140tl civarında ücret alır,bana kalırsa sen direkt EnPara'ya başvur.
En para kartı alsam dışarda kahve içiyorum mesela karttan ödeyebilirmiyim veya nakite lazım oldu hangi atmden çekiyorum.internet alışverişleridede kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı