Garanti Bankası kredi kartı başvurusuna uygun değil diyor

arthurmorgan34

Hectopat
Merhaba. Garanti bankasında ayda 20 25 bin TL bir nakit girişi oluyor her ay ancak kredi kartı başvurusu yapmaya çalıştığımda bankamızda kayıtlı çalışma şekliniz kredi kartı başvurusu yapmak için uygun değildir. Diyor. Bundan oluyor acaba tüm belgelerim her şey hepsi tamamen var.

Merhaba. Garanti bankasında ayda 20 25 bin TL bir nakit girişi oluyor her ay ancak kredi kartı başvurusu yapmaya çalıştığımda bankamızda kayıtlı çalışma şekliniz kredi kartı başvurusu yapmak için uygun değildir. Diyor. Bundan oluyor acaba tüm belgelerim her şey hepsi tamamen var.
Şubelerine gidip deneyin.

Nakit girişinin kredi kartı başvurusu ile alakası yoktur. Vadesiz hesaptaki mevduatlar maalesef birşeye yaramaz. Daha önce icralık oldunuz mu ve findeks notunuz kaç?

Hayret. Akbank'ı bırakıp Garantiye geçeli 2 hafta oldu. İlk haftasında Paracard Bonus'a başvurdum ve tüm varlıklarımı Garanti Bankası üzerinde topladım. 2. haftanın başındayım ve Bonus Platinum karta başvururken bende öyle bir sorun olmadı, direkt başvurdum ve şu an değerlendirmede.

Yeni konular

Geri
Yukarı