Garanti Genç Kart vs Maximum Genç Kart

@cumali_032 Hocam bende Maximum var ama bir türlü şu kampanyaları anlamadım...
Hocam Maximum uygulamasını kullanıyorsanız cidden çok karışık. Adamlar pazarama alışveriş sitesini Maximum uygulamasına eklemişler böyle bir saçmalık olabilir mi?

İşCep adlı uygulamadan da kampanyalar sekmesinden, Maximum ile aynı olan kampanyaları görebiliyorsunuz.

Gelirim yoksa ne kadar oluyor peki?
Onu müşteri hizmetlerine sorun hocam, muhtemelen vermezler. Geliriniz olmadan size kredi kartı vermezler diye düşünmekteyim.

Banka kartı verirler.

Hocam Maximum uygulamasını kullanıyorsanız cidden çok karışık. Adamlar pazarama alışveriş sitesini Maximum uygulamasına eklemişler böyle bir saçmalık olabilir mi?

İşCep adlı uygulamadan da kampanyalar sekmesinden, Maximum ile aynı olan kampanyaları görebiliyorsunuz.
Hocam evet ya çok kötü. Kampanyaları dediğiniz şekilde görüyorum ama pek yararlı gelmedi bana. Ya da kendime uygun bulamadım.

Gelirim yoksa ne kadar oluyor peki?
Başka konuya yazdım. Bir arkadaşa kredi kartı çıkmıyormuş yazdığımı buraya atmak istedim.

1685040316569.png

Hocam evet ya çok kötü. Kampanyaları dediğiniz şekilde görüyorum ama pek yararlı gelmedi bana. Ya da kendime uygun bulamadım.

Başka konuya yazdım. Bir arkadaşa kredi kartı çıkmıyormuş yazdığımı buraya atmak istedim.

Eki Görüntüle 1793239
Bonus kampanyaları çok yok diye biliyorum ya da yanlış biliyorum. Ama İş bankası taksit WORLD olarak avantajlı ve İş bankası ATM'leri bol. Yine de mevzu kredi kartı verip vermediği..

Geri
Yukarı