Garanti için İtopya vs Endeks Bilişim

munzay

Hectopat
Daha fazla  
İtopya'dan kulaklık aldım ama 1 ay bile dolmadan kulaklığın mikrofonu bozuldu bu sebepten ötürü garantiye göndereceğim ancak iki seçenek var birincisi İtopya'ya göndermek diğeri endeksbilişim hangisine göndermeliyim? Ve de bu gönderdiğim yerler arasında ücret isteme gibi bir durum olur mu?

Siz o ürünü İtopya'ya gönderseniz bile o da garanti firması olan Endeks bilişime ürünü gönderecek. Garanti firması ile iletişime geçerek sorunu anlatın ve kargo kodu alın, ücretsiz gönderim sağlarsınız.

Siz o ürünü İtopya'ya gönderseniz bile o da garanti firması olan endeks bilişime ürünü gönderecek. Garanti firması ile iletişime geçerek sorunu anlatın ve kargo kodu alın, ücretsiz gönderim sağlarsınız.

İletişime geçtim endeksbilişim kargo ücretinin bana ait olduğunu söylediler İtopya'da durum nasıl?

İtopya da kendi imkanlarıyla gönderecektir ürünü. Sizden ücret talep edeceklerini sanmıyorum fakat Endeks bilişimin kargo ücretinin size ait olduğunu söylemesi şaka gibi....

@munzay İtopya aracılığı ile göndermeniz daha mantıklı. Her şekilde Endeks Bilişim'e gider zaten. Umarım bana yaşattıkları gibi sorun yaşatmazlar.

@darkageman endeks bilişimin kendisi şaka gibi zaten. En son Gigabyte ekran kartım o servise gitti 1 ay geri göndermediler. THH'ye başvurdum 30 gündür savunma yazmıyorlar.

Yani çok mu aramış Gigabyte anlamadımki garanti için belgeler için link koymuşlar onlarda tarayıcıda eğik bir şekilde çıkmış.

Yani çok mu aramış Gigabyte anlamadımki garanti için belgeler için link koymuşlar onlarda tarayıcıda eğik bir şekilde çıkmış.
Gigabyte ile ilgili bir durum değil ya. Tamamen Endeks Bilişimin suçu. Çünkü servis kartı sonuçlandırdı Endeks Bilişim geri kargolamadı.
Zaten kendi suçları olduğunu kabul ettiler 20 iş günü geçtiği için iade yaptıklarını söylediler. Vatan'a gidip iadenizi alabilirsiniz dediler. Vatan'a gittim iade yapılmamış dendi. 3 gün boyunca iade için aradım 3 günün sonunda iade yapmıcaz hakem heyetine başvurun dediler. Başvurdum şimdi savunma yazmıyorlar işte. Müşterilerine yalan söyleyebilecek kadar alçak bir firma yani kendileri.

Geri
Yukarı