Garanti için İtopya'ya mı göndermeli yoksa distribütöre mi?

Selam arkadaşlar. İtopya'dan aldığım monitörde sorun yaşamıştım. İlgili konu burada hatta. Ürünü karşımda hizmet aldığım muhatap olması için İtopya'ya mı göndermeli yoksa distribütöre mi göndermeli? Siz İtopya'dan aldığınız ürünü garantiye gönderirken nasıl bir yol izlediniz? Deneyimi olanlar ilgilenirse çok sevinirim. Teşekkürler.

Yeni satın alınmadıysa, iade süresi vs için, direk MSI'a gönderirim. Diğer türlü zaman kaybı oluyor benim gözümde. Değişim/İade vb bir durum olursa zaten İtopya ile iletişime geçiyorsun.

GARANTİ HİZMETİNDEN FAYDALANMA

ITOPYA.COM'da garanti hizmetinden faydalanmak ve teknik servise ürün göndermek çok kolay! Ürünleriniz zamana bağlı olarak işlevini yerine getiremediğinde, distribütör tarafından sağlanan teknik servise direkt ürününüzü gönderebilir, ITOPYA.COM mağazalarında bulunan Müşteri Hizmetleri merkezimize ürününüzü getirebilir ya da kargoyla bize gönderebilirsiniz.

• Ürününüz arızalandığında garanti belgenizde yer alan teknik servis ile doğrudan iletişime geçebilir ya da bizim aracılığımızla ilgili teknik servise aşağıdaki koşullarla gönderebilirsiniz.

İtopya'da yazan budur.

İtopya'yı arayıp sorununuzu söyleyin onlar size bir numara verirler oradan sorununuzu kolayca halledebilirsiniz.
Aradığımda bot çıkıyor. Müşteri temsilcisine bağlanamadım bir türlü. Mail de gönderdim ama geri dönüş sağlamadılar. Beklemedeyim ben de.

Nereye gönderdiğinizin bir önemi yok. İtopya'ya gönderseniz onlarda MSI'ın yetkili servisine gönderecek.
Nasıl yok? Süreç hızı var.

Aslında var hocam. Ben laptop.com.tr den aldığım ürünü oraya yollayamadım direkt distribütör e yönlendirdiler.
Burada konu laptop.com.tr değil ama dostum. İtopya'dan alınan MSI markalı ürün konuşuluyor. Ürünü İtopya'dan aldığı için İtopya'ya böyle bir sorun var diyerek ürünü götürse İtopya bu ürünün yetkili servisi kimse oraya gönderecek.

Nasıl yok? Süreç hızı var.
Aracı her zaman iyidir. Süreç hızındansa kesin çözüme odaklanmak her zaman en iyisidir mağdur duruma düşmemek için. Şahsen ben İtopya'ya teslim edebilsem oraya verirdim. İnternet üzerinden iletişime geçecekseniz durum üstteki arkadaşın dediği gibi ilerler muhtemelen. Direkt MSI'ın yetkili servisine yönlendirir sizi.

Burada konu laptop.com.tr değil ama dostum. İtopya'dan alınan MSI markalı ürün konuşuluyor. Ürünü İtopya'dan aldığı için İtopya'ya böyle bir sorun var diyerek ürünü götürse İtopya bu ürünün yetkili servisi kimse oraya gönderecek.

Aracı her zaman iyidir. Süreç hızındansa kesin çözüme odaklanmak her zaman en iyisidir mağdur duruma düşmemek için.

Hocam aldığım ürün ASUS tu :d mantıken ASUS yetkili servisine gitmesi lazım diye akıllara geliyor ama ürünü PENTA Teknoloji'ye kargoladım. Her zaman ürünün resmi teknik desteği ile irtibata geçilemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı