Garanti için Vatan PC mi yoksa servis mi ?

Hocam ben MSI tercih edeceğim tabi stok durumu nedir bilemiyorum.
Şimdiden hayırlı olsun hocam. :)

@Pikachu.34
Hocam demin vatan bilgisayarı aradım, geçen haftadan beri anakart yola çıkmamış hala Adana da sevk aracı bekliyormuş , delirdim valla. Dedim hızlandırın birşey yapın geçen haftadan beri bekliyorum dedim. Normal kargoya verelim 2 -3 güne gelir dedim tamam dedim.

Yarın sabah, mağazaya gidip yüz yüze konuşucam, böyle saçmalık görmedim 1 haftadır kargoya vermiyorlar. Vatan bilgisayar pişmanlıktır.

Aynı şeyleri düşünüyoruz. Bir de değişim raporunu Asus'tan teyit ediyorlar. Kart inşallah gelir ve gelince erkenden gidin aynı gün içinde halledebilmek adına.
Yarın sabah 10 da , müşteri hizmetlerine gidicem yüz yüze konuşucam sert konuşucam başka dilden anlamıyorlar. Telefonda kargoya vericez dedi ama ben inanmıyorum yarın gidip kontrol ettiricem. Yaptıkları işe bak 1 haftamız boşuna gitti.

@Pikachu.34

Ekrem hocam selamlar, Bu sabah Vatan bilgisayardaydım. Dedim geçen hafta Adanadan anakart gelicekti, hala yola çıkmamış filan dedim. Bakıp kontrol ettiler aradılar, orada yanlış anlaşılma olmuş ben öyle anladım, onlara dediler kargoya verin onlarda tamam dediler.

Söylediklerine göre 3 iş günü içerisinde, Anakart gelicekmiş. Pek inanmıyorum Vatana ama bekleyelim görelim. Çok yoruldum hocam kaç zamandır bu bilgisayarla uğraşıyorum, bitsede kurtulsak.

Merhaba hocam. Dün Vatan Bilgisayar'a gittim. Değişim raporunu verdim az önce mesaj geldi. Akşam iş çıkışı gidip nakit verirlerse nakit olarak para iadesi alacağım olmazsa hediye kuponu alırım.
Sizin kart ne durumda?

Merhaba hocam. Dün Vatan Bilgisayar'a gittim. Değişim raporunu verdim az önce mesaj geldi. Akşam iş çıkışı gidip nakit verirlerse nakit olarak para iadesi alacağım olmazsa hediye kuponu alırım.
Sizin kart ne durumda?
Ekrem hocam, şimdiden hayırlı olsun.
Beni az önce aradılar vatan bilgisayardan, Anakartınız gelmiş dediler haber ettiler. Ayrıca adıma ayırmışlar yani başkası alamaz dediler. Çok sevindim böyle erken gelmesine şaşırdım, umarım bir yanlışlık yoktur. :D İşteyim eğer zaman bulursam erken çıkıp almaya gidicem.

Ben gidip alayım hemen sizin kartı. :D
Çok sevindim ya. :)
Bir tavsiyede bulunmak isterim tabi karar size kalmış. Kasaya monte etmeden önce uzay kurulum yaparsanız daha iyi olur. Çünkü bir sıkıntı olur ise ( inşallah olmaz ) sökmek çok zor geliyor.

Ben gidip alayım hemen sizin kartı. :D
Çok sevindim ya. :)
Bir tavsiyede bulunmak isterim tabi karar size kalmış. Kasaya monte etmeden önce uzay kurulum yaparsanız daha iyi olur. Çünkü bir sıkıntı olur ise ( inşallah olmaz ) sökmek çok zor geliyor.
Aynen uzay montaj yapıp denemek gerekiyor ama bende hava soğutma yok. :( Risk alıp denemekten başka şansım yok, gidip bir sefer kullanacağım diye hava soğutmada satın almak istemiyorum.

Anladım hocam o zaman yapacak bir şey yok. İnşallah problemsiz bir şekilde kullanırsınız. Eğer kutu açılımı ya da sistem ile ilgili bir konu açarsanız beni etiketleyebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı