Garanti için İtopya'ya mı göndermeli yoksa distribütöre mi?

Penta Teknoloji zaten Asus'un yetkili servisi dostum. Direkt olarak Asus adı altında bir yetkili servis yok ülkemizde. Asus'un iş birliği yaptığı yetkili servisler var. Yetkili Servisler - PENTA

Ayrıca tekrar belirteyim biz burada ASUS değil MSI konuşuyoruz. Neden bilmediğiniz konularda ısrarla konuşursunuz anlamam. Konuyu kirletmekten başka bir şey yaptığın yok bu cümlelerinle.
Hocam aldığım ürün ASUS tu :d mantıken ASUS yetkili servisine gitmesi lazım diye akıllara geliyor ama ürünü PENTA Teknoloji'ye kargoladım. Her zaman ürünün resmi teknik desteği ile irtibata geçilemiyor.

Aracı her zaman iyidir. Süreç hızındansa kesin çözüme odaklanmak her zaman en iyisidir mağdur duruma düşmemek için. Şahsen ben İtopya'ya teslim edebilsem oraya verirdim. İnternet üzerinden iletişime geçecekseniz durum üstteki arkadaşın dediği gibi ilerler muhtemelen. Direkt MSI'ın yetkili servisine yönlendirir sizi.
Ben karşımdaki muhatap İtopya olmasını istiyorum. Sonuç olarak hizmeti onlardan aldım. İtopya' ya gönderip onların garanti işlemini başlatmasından yanayım. Herkesten fikir alıyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı