Garanti RX 580 8 GB yerine 1050 Ti takmak istiyor

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kuzenim bilgisayarını HDD'sinin RAW olması sonucu garantiye gönderdi. Garanti ise tüm bilgisayarın arızalı olduğunu(sadece SSD sağlammış sözde. Yerseniz :D) ekran kartının ise yazılımsal bir sorunu varmış. O sebeple değişecekmiş. Ellerinde ise RX 580 8GB yokmuş. O sebeple şunu takacaklarmış https://www.hepsiburada.com/asus-nv...MIl6OWo9G88QIVjP93Ch3sYQ1iEAAYASAAEgLIV_D_BwE

Şikayet etme hakkımız var mı? Çünkü garanti belgesinde eğer ürün bozulduysa eşdeğer bir ürünle değiştirilir yazıyor.

Son bir not: Sakın Evkur'dan kasa almayın. Böyle uğraşırsınız.

Edit: Adamla bizzat ben konuştum. Sanki suçlu benmişim gibi bana bağırmaya başladı. Neymiş kasanın içi açılmış, işlemci pinleri yamulmuş. Biz iyi niyetli olarak kasanın içi açılmasına rağmen garantiye yaptırdık siz kötü niyetlisiniz falan dediler. Gerçekten uğraşmaya değmez. Almayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada eşdeğerlik maliyetle hesaplanıyorsa RX 580'ler 7-8 bin bandını geçmiş durumda. Tüketici mahkemesi aslında ekran kartı yerine böyle bir bedeli iade etse üstüne biraz koyup RTX 3060 bile alabilirsiniz. Bayağı saçmalamışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı