Garantiden 18 yaş altı kart başvurusu olur mu?

PowerfulMan

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, bugün Garanti BBVA'dan hesap açtık. Fakat kart veremiyoruz dediler. Mobil uygulamadan kart başvurusu yapılıyor. Paracard bonus genç için 18-25 yaş yazıyor ben eğer bunu seçersem bir sıkıntı olur mu veya riske atmayıp normal Paracard bonus a mı başvurmalıyım? Herhangi bir ücret alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücret alınmaz şubenin normalde kart vermesi lazım niye öyle olmuş bilmiyorum ama bonus Genç paracard sadece 18 yaş altı şubeden alabilir bu yüzden normal karta basvurmalisin

Ücret alınmaz şubenin normalde kart vermesi lazım niye öyle olmuş bilmiyorum ama bonus genç Paracard sadece 18 yaş altı şubeden alabilir bu yüzden normal karta basvurmalisin.

Normal Paracard'a başvurdum peki geldiği zaman imza isteniyor mu veli mi atıyor ben mi.Ve son olarak evde yoksak karta ne oluyor?

Son düzenleme:
Normal Paracard'a başvurdum peki geldiği zaman imza isteniyor mu istemiyorsa veli mi atıyor ben mi ve son olarak evde yoksak karta ne oluyor?
Karti kurye sadece sana veriyor ben de ilk aldığımda velim teslim almak istediğinde ona verilmemişti muhtemelen sende de öyle olur evde yoksan ne olur bilemiyorum seni ararlar tahminimce sen de PTT şubesinden teslim almak istediğini söylersin

Karti kurye sadece sana veriyor ben de ilk aldığımda velim teslim almak istediğinde ona verilmemişti muhtemelen sende de öyle olur evde yoksan ne olur bilemiyorum seni ararlar tahminimce sen de PTT şubesinden teslim almak istediğini söylersin
Tabi kartı PTT getirirse benimkini PTT getirmişti diğer kuryelerde durum nedir bilemiyorum

Ama eve gelen kartlar sana teslim ediliyor eğer kartı şubeye istediysen velin almalı

Karti kurye sadece sana veriyor ben de ilk aldığımda velim teslim almak istediğinde ona verilmemişti muhtemelen sende de öyle olur evde yoksan ne olur bilemiyorum seni ararlar tahminimce sen de PTT şubesinden teslim almak istediğini söylersin.

Tabii kartı PTT getirirse benimkini PTT getirmişti diğer kuryelerde durum nedir bilemiyorum.

Ama eve gelen kartlar sana teslim ediliyor eğer kartı şubeye istediysen velin almalı.

Çok teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı