Garantiden dolayı değişim önerisi Colorful anakart alınır mı?

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Merhaba. Dün böyle bir konu açmıştım; Bilerek garanti süresini doldurtan Satıcı mağaza nereye şikayet edilmeli?

Şikayetvar'dan şikayet edince hemen geri dönüş sağladılar ve 20 günü geçtiği için anakart değişimi onaylanmış. Benim anakartım ASUS A320M-F modeliydi. Bana Colorful önerdiler elimizde sadece bu var dediler alınır mı? Veya hakkım var mı? Başka marka var mı diye sorduğumda ellerinde, yok dediler.

Dosya Ekleri

• 1679998212814.png
    1679998212814.png
    377,2 KB · Görüntüleme: 85
BIOS arayüzü çok iyi değil diye biliyorum onun dışında çok kötü bir marka değil B450 modelini kullanan arkadaşım vardı memnundu.
Evet arayüzü gördüm ve iğrendim resmen.
1299 TL'lik anakartı verecekseler başka bir anakart iste 2666MHz yazıyor performans düşüklüğü olur.
Sizlerden mesaj bekleyeceğim ne yapmam gerektiğine dair. Arayıp diyeceğim ki ben size 100TL daha vereyim sağda ki modeli gönderin. Kabul etmezlerse uğraştırırım. Beni 1 aydır oyaladılar. Şikayet ettikten 1 gün sonra akıllarına geldi 20 günü geçtiği.

1679998723857.png

Israr ederseniz verebilirler söyledikleri anakart zaten sizinkinden kötü.
Aradım bayağı da konuştum beni mağdur ediyorsunuz 2. defa diye. Yok diyor maalesef olamaz. Muadil vermemiz gerekiyor dedi. Bende sonra konuşalım dedim ve kapattım. Gerçekten çok saçma. Veya para iadesi yapalım diyorlar. Ben 700TL'ye almıştım. Şimdi en kötü 1300TL. Arada uçurum var.

Geri
Yukarı