Garantiden gelen kulaklık değişim talebi kabul edilmeli mi?

Takıntılı

Centipat
Merhaba arkadaşlar G433 kulaklığımi garantiye verdim ve iade kararı çıktı. Kabul etmedim değişim için G432 önerdiler ve üst model teklifimi kabul etmediler. Tüketici hakem heyetine başvurdum ve firma mesaj attı ve üst model olarak G435 ile değiştirebileceklerini söylediler fakat benim G433 ile pek benzeri özellikleri yok daha çok G PRO X benim kulaklığın özelliklerini taşıyor. Şimdi başka ürün talep edebilir miyim? Yoksa üst model olarak tek şansım G435 kabul etmek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar G433 kulaklığımi garantiye verdim ve iade kararı çıktı. Kabul etmedim değişim için G432 önerdiler ve üst model teklifimi kabul etmediler. Tüketici hakem heyetine başvurdum ve firma mesaj attı ve üst model olarak G435 ile değiştirebileceklerini söylediler fakat benim G433 ile pek benzeri özellikleri yok daha çok G PRO X benim kulaklığın özelliklerini taşıyor. Şimdi başka ürün talep edebilir miyim? Yoksa üst model olarak tek şansım G435 kabul etmek mi?

Dediğiniz üst modeli beğeniyorsaniz üst modelle değiştirin.

Hocam sonuç olarak üst model ancak sizin cihazınızdaki özelliklerden aşağı kalan bir yanı varsa o zaman itiraz edebilirsiniz.
Benim üründe 7+1 DTS ozelliği ve ses kartı var taşıma çantaları ekstra kulak pedi üzerine 2 adet çıkarılabilir kablo ve pop filterli tak çıkar mikrofonu vardı. Bu kulaklık ise tamamen farklı wireless ve Bluetooth özelliği var sadece.

Üreticinin önerdiği satış fiyatları aşağıda paylaşıyorum. En azından muadili ile değişim yapmaları lazım, 432 ve 435 komik olmuş.
G432 = 79,99 Dolar
G433 = 99,99 Dolar
G435 = 79,99 Dolar
G PRO = 99,99 Dolar
G PRO X = 129,99 Dolar

Geri
Yukarı