Garantiden gelen kulaklık değişim talebi kabul edilmeli mi?

Üreticinin önerdiği satış fiyatları aşağıda paylaşıyorum. En azından muadili ile değişim yapmaları lazım, 432 ve 435 komik olmuş.
G432 = 79,99 Dolar
G433 = 99,99 Dolar
G435 = 79,99 Dolar
G PRO = 99,99 Dolar
G PRO X = 129,99 Dolar
Tekrardan arayıp ne demeliyim sence bunu bende gördüm tuhafıma gitti.
Hocam başta kabul etmeseydiniz iyiydi, siz yine deneyin belki kabul ederler.
İşte bi anlik dikkatsizlik.
Üreticinin önerdiği satış fiyatları aşağıda paylaşıyorum. En azından muadili ile değişim yapmaları lazım, 432 ve 435 komik olmuş.
G432 = 79,99 Dolar
G433 = 99,99 Dolar
G435 = 79,99 Dolar
G PRO = 99,99 Dolar
G PRO X = 129,99 Dolar
Söyledim kutu acilmadiysa iade yapın veya g335 verelim dediler g pro x için üstüne 40 dolar + KDV istediler

Son düzenleme:
Tekrardan arayıp ne demeliyim sence bunu bende gördüm tuhafıma gitti.

İşte bi anlik dikkatsizlik.

Söyledim kutu acilmadiysa iade yapın veya g335 verelim dediler g pro x için üstüne 40 dolar + KDV istediler
Şimdi de 69,99 Dolarlık kulaklık önermişler.
Logitech globale anlatın bu konuyu. Eskiden çoğu zaman yardımcı oluyorlardı, ücretsiz olarak skatez ve fare değişimi yapmışlardı. Gönderici ödemeli olarak DHL ile gönderiyorlardı Almanya'dan.

[email protected] bu mail üzerinden iletişime geçmişim eskiden fakat artık kullanmıyorlar sanırım.

Aşağıdaki linkten chat ile deneyebilirsiniz belki.

Şimdi de 69,99 Dolarlık kulaklık önermişler.
Logitech globale anlatın bu konuyu. Eskiden çoğu zaman yardımcı oluyorlardı, ücretsiz olarak skatez ve fare değişimi yapmışlardı. Gönderici ödemeli olarak DHL ile gönderiyorlardı Almanya'dan.

[email protected] bu mail üzerinden iletişime geçmişim eskiden fakat artık kullanmıyorlar sanırım.

Aşağıdaki linkten chat ile deneyebilirsiniz belki.
Distribütöre iletmemi söylediler sadece

Yeni konular

Geri
Yukarı