Garantisi süresi bitmiş Acer AN515-44 laptopun servis ücreti ne kadar olur?

Lynx91

Femtopat
Daha fazla  
Acer AN515-44 bilgisayarımın GPU fan pervanesinin etrafındaki halka kırık sol fan neredeyse dönmeyecek seviyede ve yağlanması gerek. Fakat elimde gerekli malzemeler yok. Ben de uğraşmadan servise yollamak istedim ama fiyat konusunda çok tedirginim. Fanlari en kötü ihtimalle değiştirseler, termal ped ve macunları yenilense ortalama kaç TL tutar?

Acer AN515-44 bilgisayarımın GPU fan pervanesinin etrafındaki halka kırık sol fan neredeyse dönmeyecek seviyede ve yağlanması gerek. Fakat elimde gerekli malzemeler yok. Ben de uğraşmadan servise yollamak istedim ama fiyat konusunda çok tedirginim. Fanlari en kötü ihtimalle değiştirseler, termal ped ve macunları yenilense ortalama kaç TL tutar?

Hangi ilde oturuyorsunuz özel değil ise?

Hangi ilde oturuyorsunuz özel değil ise?

İstanbul, neden sordunuz?

Yedek parça bularak kendiniz değiştirin. Servis çok yüksek meblağ isteyecektir yüksek ihtimalle.

Hocam ne gibi bir meblağdan bahsediyoruz? Öğrenciyim fazla param yok.
Siz yedek parça bulmaya çalışın. Çünkü aşırı derecede pahalı fiyat çıkarırlar.
Hocam n11'de Pars Power FAN buldum ama markaya güvenemedim. Orijinal nereden temin edebilirim?

Hocam N11'de pars Power fan buldum ama markaya güvenemedim. Orijinal nereden temin edebilirim?

Hocam yardımcı olurum diye demiştim uzaksınız.06

Hocam N11'de pars Power fan buldum ama markaya güvenemedim. Orijinal nereden temin edebilirim?

Ben içini açıp parça koduna bakıyordum. Üstüne numaralar yazabiliyor bazılarında. Ya da modeli girip fan diye bakın.

Sahibinden'de filan yedek parçalar oluyor.

Benim modeline uygun bulamadım.

Marka kendi yedek parça temin edebilir. Arama menüsünden yedek parçaya geçip bilgi al.

Anlayamadım Acer'ın sitesinden mi N11 mi?

Ben içini açıp parça koduna bakıyordum. Üstüne numaralar yazabiliyor bazılarında. Ya da modeli girip fan diye bakın.

Üstünde bulamadım maalesef :(.

Geri
Yukarı