Garip ve saçma rüyalar

Korkamamin sebebi cok net hatirlamam, birde soyle birsey oluyor, sanki gece istedigim anda uyanabilirim, yani uyudugum her dakikayi hatirliyorum.

Son 2-3 aydır, çok fazla garip ve saçma rüya görüyorum, çok daha fazla var ama hepsini yazmadım, beni en çok etkileyenleri, dikkatimi çekenleri yazdım. Neden görürüm bunları ben? Rahatsız etmiyor ama korkmaya başladım, bir gecede 5-6 rüya gördüğümü hatırlıyorum, çok ayrıntılı ve karışık oluyor. Anlamı nedir? Tehlikeli olur mu çok rüya görmek?

Rüya 1​
Bir arkadaşımı limon yerken gördüm.

Rüya 2​
Bir arkadaşımın 15 çocuğu olmuştu.

Rüya 3​
Gece saat 21.00 suları, bir banka soyulacak, bundan kimsenin haberi yok ve ben oradayım bankanın soyulacağından haberim var. Soyguncular geliyor, ben korkmaya başlıyorum ve bir anda yağmur başlıyor, gök gürlemeye yıldırım çakmaya başlıyor, o sırada soyguncular arabadan iniyor, ve etrafa ateş açmaya başlıyorlar, o sırada üzerimde bir ironman zırhına benzeyen birşey beliriyor. Soygunculara saldırıyorum, insanlar daha çok korkmaya başlıyor ve polis geliyor, polis bana ateş ediyor, arkamdan biri bana bıçak saplayacak iken, bir anda arkamı dönüp, ona vuruyorum, arkadaki duvara yapışıyor, sonra onun kim olduğunu merak ediyorum ve yanına gidiyorum. Bu benim en yakın arkadaşımdı, yaralıydı, onu hemen alıp evlerinin önüne götürüyorum, altımızda deniz var(normalde evlerinin önünde deniz yok) evlerinden yaklaşık 100 metre uzaktayız, fırtına çıkmış, deniz çalkalanıyor. Arkadaşımı denize atıyorum ve evine kadar yüzmesini söylüyorum, o kabul etmiyor, benim kim olduğumu soruyor. Onu tekrar kucağıma alıp kapısının önüne kadar götürüyorum ve o sırada yüzümü görüyor, bana sinirleniyor sonra da gülmeye başlıyor, bende ona yakında ufo ile gezeceğimi evlerinin önünden geçeceğimi söylüyorum, ve acelemin olduğunu hemen gitmemin gerektiğini söylüyorum, yakınlarda bir fabrikaya gidiyorum(normalde yakınlarda fabrika yok) Fabrikaya gidiyorum, orada uzaylılar ile karşılaşıyorum ve dünyadaki önemli iş adamları askerler falan da var. Uzaylıların beyninde bizden daha çok kıvrım varmış bu yüzden daha bizden daha zekilermiş, bende o sırada telefonuma 3g üzerinden görüntülü konuşma yazılımı yapmak ile uğraşıyordum ama yapamamıştım, uzaylılara sordum, telefonu verdim ve Facebook massanger ı açtı oraya "W6HPJ4" gibi birşey yazdı, sonra bana olduğunu söyledi, Ufo ile gezintiye çıktık, ufonun penceresinden dışarı baktım bir de ne göreyim Los Santosdayız. Gökdelenlerin birinde o yaraladığım arkadaşım oturuyordu, onun evlerinin önünden geçerken, bana topuklu ayakkabı fırlatmaya başladı, Sonra bizim eve gittik, benim ekran kartının şarzı bitmiş ve uzaylılarda benim ekran kartına uygun şarj aleti varmış. Bu sırada bir kaç birşey daha oldu ama hatırlamıyorum.

Rüya 4(Rüya olup olmadığından emin değilim)​
Bir sabah uyandım, beynim çok bulanık ama nasıl desem çok hızlı düşünüyorum, etrafı sanki 5-6 fps de görüyor gibiyim takılıyor ve kollarımı kaldıracak gücüm yok, ama beynimde öyle bir güç varki, Herşeyi hatırlayabiliyorum, ve çok hızlı sanki bir bilgisayar gibi hesap yapabiliyorum, sonra bir anda internete bağlanıyorum, unity ile alakalı ingilizce dökümanlar var, onları okuyorum ve anlıyorum da, internet de kısa sürede çok fazla sayfayı ziyaret ediyorum, sonra birşeyler oluyor ve uyanıyorum sanırım, o gördüklerimi 5-10 saniye hatırlayabiliyorum, çok fazla idi, şu anda tek hatırladığım onları daha önce benim okuduklarım olduğuydu.

Rüya 5​
Evdeyim ve koltuğun kenarında yavru bir kedi var, kediye sevmek için yaklaşıyorum ama benden kaçıyor, sonra odama gidiyorum, kedi çekmecenin üstüne çıkmış ve kafese girmiş, ona yemek veriyorum ve yiyor, sonrada sevebiliyorum.
Keşke senin gibi rüya görebilsem. Gün içinde yaptıklarını yazar mısın?

3. rüyanın saçma olduğu sonunda yazan satırdan belli :) Ekran kartına şarj aleti takmak nedir? :D

Genel rüyalarına bakılırsa teknoloji ile kafayı bozmuşsun. Teknolojiden uzaklaş yada daha doğru bilgiler öğrenmeye bak. Ama şunu diyebilirim ileride iyi bir araştırmacı olacağa benziyorsun.

Keşke senin gibi rüya görebilsem. Gün içinde yaptıklarını yazar mısın?
Gün içinde, genelde evdeyim, bilgisayardayim, bazen arkadaslarimla takiliyorum, staja gidiyorum, genelde film izlerim veya programlama ile ugrasirim.

Bugün rüyamda 7 kişi ile teke tek kavgaya girme cesaretini gösteriyordum. Kalktığımda yemin ederim ki ağzımı, burnumu kontrol ettim. Çünkü ciddi anlamda dayak yedim rüyamda :)

Son 2-3 aydır, çok fazla garip ve saçma rüya görüyorum, çok daha fazla var ama hepsini yazmadım, beni en çok etkileyenleri, dikkatimi çekenleri yazdım. Neden görürüm bunları ben? Rahatsız etmiyor ama korkmaya başladım, bir gecede 5-6 rüya gördüğümü hatırlıyorum, çok ayrıntılı ve karışık oluyor. Anlamı nedir? Tehlikeli olur mu çok rüya görmek?

rüya 1​

Bir arkadaşımı limon yerken gördüm.

rüya 2​

Bir arkadaşımın 15 çocuğu olmuştu.

rüya 3​

Gece saat 21.00 suları, bir banka soyulacak, bundan kimsenin haberi yok ve ben oradayım bankanın soyulacağından haberim var. Soyguncular geliyor, ben korkmaya başlıyorum ve bir anda yağmur başlıyor, gök gürlemeye yıldırım çakmaya başlıyor, o sırada soyguncular arabadan iniyor, ve etrafa ateş açmaya başlıyorlar, o sırada üzerimde bir Iron Man zırhına benzeyen bir şey beliriyor. Soygunculara saldırıyorum, insanlar daha çok korkmaya başlıyor ve polis geliyor, polis bana ateş ediyor, arkamdan biri bana bıçak saplayacak iken, bir anda arkamı dönüp, ona vuruyorum, arkadaki duvara yapışıyor, sonra onun kim olduğunu merak ediyorum ve yanına gidiyorum. Bu benim en yakın arkadaşımdı, yaralıydı, onu hemen alıp evlerinin önüne götürüyorum, altımızda deniz var(normalde evlerinin önünde deniz yok) evlerinden yaklaşık 100 metre uzaktayız, fırtına çıkmış, deniz çalkalanıyor. Arkadaşımı denize atıyorum ve evine kadar yüzmesini söylüyorum, o kabul etmiyor, benim kim olduğumu soruyor. Onu tekrar kucağıma alıp kapısının önüne kadar götürüyorum ve o sırada yüzümü görüyor, bana sinirleniyor sonra da gülmeye başlıyor, bende ona yakında ufo ile gezeceğimi evlerinin önünden geçeceğimi söylüyorum, ve acelemin olduğunu hemen gitmemin gerektiğini söylüyorum, yakınlarda bir fabrikaya gidiyorum(normalde yakınlarda fabrika yok) fabrikaya gidiyorum, orada uzaylılar ile karşılaşıyorum ve dünyadaki önemli iş adamları askerler falan da var. Uzaylıların beyninde bizden daha çok kıvrım varmış bu yüzden daha bizden daha zekiler miş, bende o sırada telefonuma 3G üzerinden görüntülü konuşma yazılımı yapmak ile uğraşıyordum ama yapamamıştım, uzaylılara sordum, telefonu verdim ve Facebook massanger ı açtı oraya "W6hpj4" gibi bir şey yazdı, sonra bana olduğunu söyledi, ufo ile gezintiye çıktık, ufonun penceresinden dışarı baktım bir de ne göreyim los santosdayız. Gökdelenlerin birinde o yaraladığım arkadaşım oturuyordu, onun evlerinin önünden geçerken, bana topuklu ayakkabı fırlatmaya başladı, sonra bizim eve gittik, benim ekran kartının şarzı bitmiş ve uzaylılarda benim ekran kartına uygun şarj aleti varmış. Bu sırada birkaç bir şey daha oldu ama hatırlamıyorum.

rüya 4(rüya olup olmadığından emin değilim)​

Bir sabah uyandım, beynim çok bulanık ama nasıl desem çok hızlı düşünüyorum, etrafı sanki 5-6 FPS'de görüyor gibiyim takılıyor ve kollarımı kaldıracak gücüm yok, ama beynimde öyle bir güç varki, her şeyi hatırlayabiliyorum, ve çok hızlı sanki bir bilgisayar gibi hesap yapabiliyorum, sonra bir anda internete bağlanıyorum, Unity ile alakalı İngilizce dokümanlar var, onları okuyorum ve anlıyorum da, internet de kısa sürede çok fazla sayfayı ziyaret ediyorum, sonra bir şeyler oluyor ve uyanıyorum sanırım, o gördüklerimi 5-10 saniye hatırlayabiliyorum, çok fazla idi, şu anda tek hatırladığım onları daha önce benim okuduklarım olduğuydu.

rüya 5​

Evdeyim ve koltuğun kenarında yavru bir kedi var, kediye sevmek için yaklaşıyorum ama benden kaçıyor, sonra odama gidiyorum, kedi çekmecenin üstüne çıkmış ve kafese girmiş, ona yemek veriyorum ve yiyor, sonrada sevebiliyorum.

Yatmadan önce Batman vs oynama izleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı