Saçma Rüyalar

Dark-Man

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektronikçi
Rüyalarda mantık yoktur ama bu kadar mantıksız rüya olur mu?

Ben Zenfone 2 nin ön incelmesini gördüğümden beri almak istiyordum artık o kadar çok istedim ki 2 hafta önce rüyama girdi.

Başlıyorum. Bizim evin salonundayım. Babam bana Zenfone 2 veriyor ben elime alıp bakıyorum arkasına filan bakıyorum kırmızı renkli olandan almış vatandan. Sonra menüye filan giriyorum işte sağ sol yapıyorum menüde sonra birden elimdeki telefon Samsung oluyor. Samsung duos galiba. Sonra ben de babama yanlış telefon almışsın götürüp değiştirelim diyorum. Sonra elimdeki telefon birden yok oluyor ve rüya bitiyor.

Şimdi buradan bana beynimin söylemek istediği şey sen Zenfone 2'yi rüyanda bile göremezsin. :)

Sizin de buna benzer mantıksız rüyalarınız varsa yazın da gülelim biraz. :)

Rüya 1
Bir arkadaşımı limon yerken gördüm.

Rüya 2
Bir arkadaşımın 15 çocuğu olmuştu.

Rüya 3
Gece saat 21.00 suları, bir banka soyulacak, bundan kimsenin haberi yok ve ben oradayım bankanın soyulacağından haberim var. Soyguncular geliyor, ben korkmaya başlıyorum ve bir anda yağmur başlıyor, gök gürlemeye yıldırım çakmaya başlıyor, o sırada soyguncular arabadan iniyor, ve etrafa ateş açmaya başlıyorlar, o sırada üzerimde bir ironman zırhına benzeyen birşey beliriyor. Soygunculara saldırıyorum, insanlar daha çok korkmaya başlıyor ve polis geliyor, polis bana ateş ediyor, arkamdan biri bana bıçak saplayacak iken, bir anda arkamı dönüp, ona vuruyorum, arkadaki duvara yapışıyor, sonra onun kim olduğunu merak ediyorum ve yanına gidiyorum. Bu benim en yakın arkadaşımdı, yaralıydı, onu hemen alıp evlerinin önüne götürüyorum, altımızda deniz var(normalde evlerinin önünde deniz yok) evlerinden yaklaşık 100 metre uzaktayız, fırtına çıkmış, deniz çalkalanıyor. Arkadaşımı denize atıyorum ve evine kadar yüzmesini söylüyorum, o kabul etmiyor, benim kim olduğumu soruyor. Onu tekrar kucağıma alıp kapısının önüne kadar götürüyorum ve o sırada yüzümü görüyor, bana sinirleniyor sonra da gülmeye başlıyor, bende ona yakında ufo ile gezeceğimi evlerinin önünden geçeceğimi söylüyorum, ve acelemin olduğunu hemen gitmemin gerektiğini söylüyorum, yakınlarda bir fabrikaya gidiyorum(normalde yakınlarda fabrika yok) Fabrikaya gidiyorum, orada uzaylılar ile karşılaşıyorum ve dünyadaki önemli iş adamları askerler falan da var. Uzaylıların beyninde bizden daha çok kıvrım varmış bu yüzden daha bizden daha zekilermiş, bende o sırada telefonuma 3g üzerinden görüntülü konuşma yazılımı yapmak ile uğraşıyordum ama yapamamıştım, uzaylılara sordum, telefonu verdim ve Facebook massanger ı açtı oraya "W6HPJ4" gibi birşey yazdı, sonra bana olduğunu söyledi, Ufo ile gezintiye çıktık, ufonun penceresinden dışarı baktım bir de ne göreyim Los Santosdayız. Gökdelenlerin birinde o yaraladığım arkadaşım oturuyordu, onun evlerinin önünden geçerken, bana topuklu ayakkabı fırlatmaya başladı, Sonra bizim eve gittik, benim ekran kartının şarzı bitmiş ve uzaylılarda benim ekran kartına uygun şarj aleti varmış. Bu sırada bir kaç birşey daha oldu ama hatırlamıyorum.

Rüya 4(Rüya olup olmadığından emin değilim)
Bir sabah uyandım, beynim çok bulanık ama nasıl desem çok hızlı düşünüyorum, etrafı sanki 5-6 fps de görüyor gibiyim takılıyor ve kollarımı kaldıracak gücüm yok, ama beynimde öyle bir güç varki, Herşeyi hatırlayabiliyorum, ve çok hızlı sanki bir bilgisayar gibi hesap yapabiliyorum, sonra bir anda internete bağlanıyorum, unity ile alakalı ingilizce dökümanlar var, onları okuyorum ve anlıyorum da, internet de kısa sürede çok fazla sayfayı ziyaret ediyorum, sonra birşeyler oluyor ve uyanıyorum sanırım, o gördüklerimi 5-10 saniye hatırlayabiliyorum, çok fazla idi, şu anda tek hatırladığım onları daha önce benim okuduklarım olduğuydu.

Rüya 5
Evdeyim ve koltuğun kenarında yavru bir kedi var, kediye sevmek için yaklaşıyorum ama benden kaçıyor, sonra odama gidiyorum, kedi çekmecenin üstüne çıkmış ve kafese girmiş, ona yemek veriyorum ve yiyor, sonrada sevebiliyorum.

Rüya 6

Ben harry potter dım, 35 yaşlarındaydım ve selena gomez ile evlenmiştim, çocuğum olmuştu sihirbaz olmak istemiyordu okula da gitmek istemiyordu, kitapları büyü yaparak yakıyordu.

Rüya 7

Ben geceliğin tekneyle denize doğru açılmıştım, sonra suyun altında parıldayan birşey gördüm, çıkardım bu sevdiğim bir arkadaşımdı, üstünde çok değişik bir boxer vardı, renk değiştiriyordu boxer ı. Kolundan yaralanmıştı ve baygındı, hastaneye götürdüm, doktor tedavi falan etti, ve kolundaki yara patladı her yer kan oldu sonra iyileşti. Baya olay oldu ama tam hatırlamıyorum.

Siyasete ilgim olduğu için;

Rüya 1:

Cumhurbaşkanı ile tanıştım, konuştum ve alnımdan öptü. Bol bol nasihat verdi ve bu yolu sakın bırakma, geleceğin umudu sensin dedi.

Rüya 2:

Başbakan'ı çay içerken ve güzel bir sohbet ederken gördüm. Çıkarken de yüzüme bakarak bol bol güldü. Devamı yok, uyanmışım :D

Rüya 2:

Bir kişinin elinde birkaç tane bıçak vardı ve tam bir seri katil idi. Beni yakalamaya çalışıyordu ve ben apartmanın çatısına çıkıp kendimi aşağıya bırakıyorum. Tam düşecekken uyanıyorum ve "Öldüm mü?" diye içimden geçiriyorum.

Rüya 3:

Kendimi üst makamlarda sık sık gördüm. İşin zorluğunu ve ciddiliğini daha rüyada anlamaya başladım.

Rüya 4:

İlkokul öğretmenimle havaalanına gidiyoruz ve rüya bitiyor. (Hepsi bu.)

Son düzenleme:
Rüyamda osurmuştum. Birden arkamda Recep Tayyip Erdoğan belirdi ve bana tokat atıp yine kokuttun ha dedi. Ben daha ne olduğunu anlayamadan kardeşimin izlediği çizgi film karakteri Niloya çıkıp şarkı söylemeye başladı. Kıza mal mal bakarken yanımda Ignazio Abate (Milan ve İtalya'nın sağ beki) çıktı ve top sektirmeye başladı. Sonrasını hatırlamıyorum :D

NOT: Rüya toplayıcılar bu başlığa doluşacak. Rüya toplayıcılar insanların rüyalarını toplayarak onların telepati yeteneğine sahip olup olmadığını, lider kişiliği olup olmadığını ve birçok detayı araştırma ile bulurlar. Bu yeteneklere sahip olan kişileri dolaylı yollardan temin ederler ve onları eğitirler.

Gördüğüm rüyaların en saçmalarını yazıyorum.
Rüya 1:
R2D2 gibi bir robot ilerlerken duvara çarpıyor ve yere düşüyor.
Rüya 2:
Bisikletle gidiyorum ve bir anda bisikletten düşüyorum (Gözlerimi açtığımda yerdeyim).
Rüya 3: Çok saçma değil mi?
Metin 2 de bir GM bana en çok mesaj yazdığım için sertifika veriyor.
Rüya 4: Aynı rüyayı 2 kere gördüm.
Bütün Marvel kahramanları ile birlikte savaşıyoruz -Fakat ne ile savaştığımı hatırlamıyorum- Buna ek olarak ben "Aslan" üzerinde savaşı komuta ediyorum.

NOT: Rüya toplayıcılar bu başlığa doluşacak. Rüya toplayıcılar insanların rüyalarını toplayarak onların telepati yeteneğine sahip olup olmadığını, lider kişiliği olup olmadığını ve birçok detayı araştırma ile bulurlar. Bu yeteneklere sahip olan kişileri dolaylı yollardan temin ederler ve onları eğitirler.
@Mehmet_M Sonuna kadar haklısın. Dediklerinle kalmayıp, Ölüm yiyenler de böyle başlıklar altında toplanmayı çok severler. Gördüğün rüyalardan telepati yeteneğine ve liderlik vasıflarına sahip olduğun belli, yakında rüya toplayıcılarının seninle de iletişime geçeceğini düşünüyorum. Yolun açık olsun!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı