Gazeteci Sedef Kabaş tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konu hakkında son bir mesaj yazmak istiyorum herkes eşit ise solumda duran adam, Erdoğan, Hz. Muhammed, Atatürk'e hakaret eşittir ve bu konuda buradaki çoğu kişi aynı düşünüyor galiba? İyi forumlar.

Hz. Peygamber ile Atatürk'ü kıyaslama aptallığını sadece Türk ve Atatürk düşmanı yobaz Arap artıkları yapar.

Padişahlık sistemine geçince normal. Pardon "başkanlık sistemi" demek istemiştim. :)

“Çok meşhur bir söz vardır. Taçlanan baş akıllanır diye. Ama görüyoruz ki gerçek değil. Ya da tam tersi bir söz vardır. Büyükbaş hayvan bir saraya girdiği zaman o kral olmaz. O saray ahır olur. Yani tam tersini ifade eder."

(Söz güzel bu arada. Oldukça herkesin söyleyebileceği, üstüne alınanın alınacağı bir söz. Alınan demek ki kendini öyle görüyor. :) )

Bu uzun adam, her söylenen sözü üzerine alınacaksa herkesin hapiste olması lazım. Aynısını yayıncılara da yapıyorlar. Adamlar bir şey diyor yayınlarında gidip soruşturma açılıyor, ifade vermeye gidiyorlar.

Kendisine edilen laflarla bu kadar ilgileneceğine ülkeyle ilgilense keşke. Mesela göçmenleri gönderseler mi artık? Misafirlik bitti.
Hayatimda duydugum en guzel sozlerden bir tanesini soylemis kadin. Zaten soz tam yerine gitmis olacak ki bu kadar kargasa cikti. %100 katiliyorum ve Sedef Kabas'i destekliyorum. Sadece saray degil ulkenin her yeri ahira dondu bu yobazlar geldikten sonra.

Hz. Peygamber ile Atatürk'ü kıyaslama aptallığını sadece Türk ve Atatürk düşmanı yobaz Arap artıkları yapar.
Bu ağır bi hakaret benim için ama ben ne Türk düşmanıyım nede Atatürk düşmanıyım. İkisininde ayrı ayrı büyük değerleri var benim için. Birkaç cümleden tüm kişiliğimi bilen insanlar sizi nasa mı yetiştirdi?
Bu ağır bi hakaret benim için ama ben ne Türk düşmanıyım nede Atatürk düşmanıyım. İkisininde ayrı ayrı büyük değerleri var benim için. Birkaç cümleden tüm kişiliğimi bilen insanlar sizi nasa mı yetiştirdi?
Ayrıca kıyaslama yapmadım bu kıyaslama yanlış olur dedim
Lütfen dikkatli okuyun

Bu ağır bir hakaret benim için ama ben ne Türk düşmanıyım ne de Atatürk düşmanıyım. İkisinin de ayrı ayrı büyük değerleri var benim için. Birkaç cümleden tüm kişiliğimi bilen insanlar sizi NASA mı yetiştirdi?

Ayrıca kıyaslama yapmadım bu kıyaslama yanlış olur dedim.

Dostum bunu sana yönelik söylediğimi nasıl düşünebildin merak ediyorum?

Üsten bildirim geldi mesajına yanit geldi diye yanlış düşünmüşüm aceleyle.
O mesajı cevaplayıp benim yazdığımı cevaplayamaman da trajikomik. :)

Neyse dediğim gibi haksız olduğun zaman "yanılmışım" demeyi bilmen lazım.

Cevap verme gereği duymadım çünkü hakaret olarak saymiyorsun. Ama ben sayıyorum fikirlerimiz eşit değil.

Eğer üstteki mesajımda verdigim 4 şahıs eşit diyorsan tamam haklısın.

Düşünce fikir özgürlüğü farklı şey, ifade özgürlüğü farklı şey, hakaret aşağılama farklı şey.
Burada hem makama hem de şahsa hakaret var.
Cumhurbaşkanlığı bir makamdır. Hükümetler şahıslar gelip geçicidir.
Milyonların önünde canlı yayına çık makama ve şahsa hakaret et. Sonrada çevir gazı yanmasın.
Düşünceler fikirler bakış açıları yaşantılar değişebilir. Değişmeyen tek şey birlik ve beraberliğimizdir.
Birlik ve beraberliğimize kast etmek isteyen kişi yada kişiler gidin nerede yaşamak istiyorsanız orada yaşayın.

Cevap verme gereği duymadım çünkü hakaret olarak saymiyorsun. Ama ben sayıyorum fikirlerimiz eşit değil.
Onun dışında yazdığın tüm her şeyi cevapladım. Ayrıca sana göre, bana göre diye bir şey yok bu konuda. Kanunu okuduğun zaman bunun bir hakaret olmadığını anlarsın. Atıyorum sana okursan anlarsın.

Hakaret cezası, böyle laflara veriliyorsa şu anda forumda olanların %90'ını hapse attırabiliriz o zaman. :)

Burada bir gönderme var ya da yok. Bunu mahkeme tespit eder ama her ortaya atılan söze atlayacaksa uzun adam her denilen hakaret olur ona.

Muhtemelen mesajlarımı okuyan herkes beni X partili li sanıyor ama değilim 😁 2023 de oy verme yaşıma giriyorum seçim günü ekonomiye göre oy vericem. Suan hiçbir partiyi tutmuyorum parti fanatikliği boş. a haber izle falan diyor biri xd

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı