Gaziantep'te çocuğunu döven baba

Allah belasını versin.
Küfür etmemek için zor tutuyorum ağır küfür yazacağım sonra ban yemek istemiyorum şu şeref yoksunu yüzünden.

Böyle videoları izleyemiyorum. İnsanlar nasıl bu kadar acımasız oluyor ona da anlam veremiyorum. İçim acıyor, anca güçleri böyle küçücük çocuklara yetiyor.
Şu şekildeki insan müsveddeleri karşıma çıkmıyor hiç. Keşke bir gün karşıma çıksa, birisi küçücük çocuğa böyle zarar verirken yakalasam. Sonra siz de haberlerde izlersiniz, adamı nasıl maymun ettiğimi.

Böyle videoları izleyemiyorum. İnsanlar nasıl bu kadar acımasız oluyor ona da anlam veremiyorum. İçim acıyor, anca güçleri böyle küçücük çocuklara yetiyor.
şu şekildeki insan müsveddeleri karşıma çıkmıyor hiç. Keşke bir gün karşıma çıksa, birisi küçücük çocuğa böyle zarar verirken yakalasam. Sonra siz de haberlerde izlersiniz, adamı nasıl maymun ettiğimi.

Keske cıksa karşıma tek dişini bırakmadan doverim.

Bazıları sırf fantezi uğruna birbirine girer ve çocuk yapar ki prezervatif diye bir şey var. Kara cahil olmak gerek bilmemek için.
Bakamayacaksan can getirme bu dünyaya. Şerefsiz damgası vurmak gerek alnına. Şanssız bir şekilde doğup, alçak bir puştun evladı olmak ne acı...

İzlerken ağzım açık kaldı. Küçücük bebeğe neden öyle bir o... çocukluğu yaparsın ki? Gözlerim doldu ya. Videoyu kapattım. Bebeğin ağlaması kulağımdan gitmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı