Gaziantep'te çocuğunu döven baba

İzlerken kanım çekildi. Sonuna kadar izleyemedim. Gerçekten yazık bir insan öz çocuğuna bunu nasıl yapabilir ya? Aklım almıyor gerçekten.
Tek sorun kendi çocuğu olması mı ? Bunu kediye, köpeğe, çocuğa, kadına, yaşlıya yapanlar da var. Bunları mahkemeye gönderip salıyorlar yada 2 sene ceza alıyor. O bebek kim bilir nasıl zihinsel, fiziksel problemlerle karşılaşacak ileride. Çocuğun hayatını bitirdi belki de. Ama ya salınacak yada 3-5 ay yatıp çıkacak, başkasına yapmaya devam edecek. Ekonomi diye diye ölüyoruz ama ülkede yaklaşık 20 senedir adalet yok. Oy vermeye devam, süper güç olacağız. Sorsan müslümanız ama bunları hapse atmaya gelince, bebekti büyüyünce unutur diyeceğiz.

Böyle insanlara meydanda en ağır işkenceleri yapacaksın, doğduğuna pişman edeceksin, en canice şeyleri yapacaksın. Öyle şeyler yapacaksın ki şeytan bile ağzı açık seyredecek. Daha çok şey yazardım da ceza yemek istemiyorum. Ağzım açık izledim. Hem çok üzüldüm hem de çok öfkelendim.

Çocuk beyin kanaması geçirmiş hastaneye kaldırmışlar. @SunSet içimizi parçaladın hocam ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlamadığım kısım videoya çeken birisi var mı? Varsa onun da içeri alınması lazım.

Ruh sağlığının bozuk olduğu besbelli adamın. Eğer çocuk, çok kez fiziksel istismara maruz kalmışsa -hele ki babası veya annesi tarafından- yaşadığı bu travmanın sonuçları çok ciddi olabilir. Bu arada, çocuğun sağlık durumu nasıl, yaşıyor mu?

Ruh sağlığının bozuk olduğu besbelli adamın. Eğer çocuk, çok kez fiziksel istismara maruz kalmışsa -hele ki babası veya annesi tarafından- yaşadığı bu travmanın sonuçları çok ciddi olabilir. Bu arada, çocuğun sağlık durumu nasıl, yaşıyor mu?

Kanamadan dolayı hayati tehlikesi devam ediyormuş.

Ömrümde ilk defa bir konuya kızgın attım. Sağlık sorunu olmayan böyle yapmaz ama mutlaka bir sıkıntı var o adamın hapishaneye değil tımarhaneye gitmesi lazım. Yoksa toprak kabul etmez bunu yanlış anlamayın.

@Jiw Hastanaye kaldırılmış 3.Sayfada video attım bak. Beyin kanaması bebekte.

Geri
Yukarı