Gaziosmanpaşa/Kazım Karabekir GigaFiber istiyorum sayfasına başvuran kaç kişi var?

@Ltf19 bugün şükür, bağladılar, fakat hız 200 mb hız verdi, sizdede oldumu
Wifi 5 GHz'den bağlanınca en fazla 350 alabildim ben ama kablo ile bilgisayara bağladığım zaman 900 mbps'lerde hız aldım. Verdikleri routher biraz kötü o yüzden WiFi performansı ve çekimi çok düşük ama bana kablodan aldığım hız daha önemli. Routher'ı evin merkezi bir yerine koyduğum için yeterince çekiyor.

Kablolu bağlantıyla mı
wifi ile kablo ile 100 şuanda, sanırım henüz geçmemiş, bilgilerimde hala vdsl yazılıyor.

Wifi 5 GHz'den bağlanınca en fazla 350 alabildim ben ama kablo ile bilgisayara bağladığım zaman 900 mbps'lerde hız aldım. Verdikleri routher biraz kötü o yüzden WiFi performansı ve çekimi çok düşük ama bana kablodan aldığım hız daha önemli. Routher'ı evin merkezi bir yerine koyduğum için yeterince çekiyor.
anladım çok teşekkürler, peki bu hızı ilk gün mü gördünüz, bana 1gün içinde geçiş olur denendi.

Son düzenleme:
wifi ile kablo ile 100 şuanda, sanırım henüz geçmemiş, bilgilerimde hala vdsl yazılıyor.

anladım çok teşekkürler, peki bu hızı ilk gün mü gördünüz, bana 1gün içinde geçiş olur denendi.
Wifi'deki hızı ilk günden beri, kabloyu yaklaşık 2-3 gün sonra takabildim. Kablo ile 100 almanızın sebebi kablonun yerince kaliteli olmaması olabilir Cat 6 bir kablo ile denersen daha iyi olur.
Rica ederim.

cat7 kablo aldım, hız 920mbs kadar, çıktı wifide yeni nesil notebookta 450 mbs
eski olanda, 250 mbs gördüm, önerim cat7 kablo alın cat6 da daha düşük, hız aldım.

CAT7 kablo aldım, hız 920Mbps kadar, çıktı Wi-Fi'de yeni nesil notebookta 450 Mbps.
Eski olanda, 250 Mbps gördüm, önerim CAT7 kablo alın CAT6 da daha düşük, hız aldım.

Normalde CAT 6 kablonun yetiyor olması lazım, kabloda sorun olabilir. Ben CAT 5E kablo ile 940 Mbps'leri görüyorum. CAT 7 kablolar çok pahalı.

Bizim evde internet kesildi. Sizde durum nasıl?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı