Gazoz dökülen laptopu kullanmak sorun olur mu?

Kurutma makinesi tutma. Sıvı başka yerlere dağılabilir.
Tamamdır. Zaten az birşey dökülmüştü bir kaç tusta vardı dikkat ederim.

1-Pc çalışıyorsa 8700 tl değmeyeceğini düşünüyorsan devam.
2-Yılbaşından sonra her şey aşırı pahalanacak tamirede zam gelir en iysi yaptırayım.
3-8700 e buna vereceğime ikinci el güzel bir şey bakarım.
Bende o kadar vermek istemiyorum en kötü bozulursa bilgisayarcı var oraya götürürüm.

Anakart laptopun içerisinde olur, kendi yapabileceğiniz bir şey yok 2 hafta olmuş içerisinde kurumuştur ancak sistem bileşenlerine zarar vermiş. Kurutma makinesi tutmanız zararlı, sistemin sıvı ulaşmayan bölgelerine de sıvı ulaştıracaktır.
Kuruduktan sonra da çalışıyordu ne sıkıntısı çıkabilir ki hiç bilgim yok aydınlatır mısınız?

Tamamdır. Zaten az birşey dökülmüştü bir kaç tusta vardı dikkat ederim.

Bende o kadar vermek istemiyorum en kötü bozulursa bilgisayarcı var oraya götürürüm.

Kuruduktan sonra da çalışıyordu ne sıkıntısı çıkabilir ki hiç bilgim yok aydınlatır mısınız?
Oksitleniyor parçalar ondan dolayı ömürleri azalıyor veya bozulabiliyorlar

Yüksek ihtimal oksitlenme yapmış veya devrelere giderek çalışmasını bozmuştur vesaire. Eğer sisteminizin sıfır fiyatı 8000 TL ise yaptırmaya değmez, önemli verileriniz varsa yedek alın gerisi önemli değil.

Oksitleniyor parçalar ondan dolayı ömürleri azalıyor veya bozulabiliyorlar
Peki bozulursa normal bilgisayarcı da parçalar yaptırılabilir mi o kadar pahalı olmaz diye düşünüyorum götürenler vardi sonuç almışlardı

Yüksek ihtimal oksitlenme yapmış veya devrelere giderek çalışmasını bozmuştur vesaire. Eğer sisteminizin sıfır fiyatı 8000 TL ise yaptırmaya değmez, önemli verileriniz varsa yedek alın gerisi önemli değil.
Çalışmasında sıkıntı yok ki normal çalışıyor oksitlenme sorunu hissetmedim hiç sadece teknik servise gönderince sorun orda tespit edilmiş

Peki bozulursa normal bilgisayarcı da parçalar yaptırılabilir mi o kadar pahalı olmaz diye düşünüyorum götürenler vardi sonuç almışlardı.

Olmayabilir net bir sonuç söylemek zor ayrıca bilgisayarcıda parça çalınma gibi olaylarda yaşanabilir(veya tamirden kısa süre sonra geri bozulur)

Peki bozulursa normal bilgisayarcı da parçalar yaptırılabilir mi o kadar pahalı olmaz diye düşünüyorum götürenler vardi sonuç almışlardı.

Çalışmasında sıkıntı yok ki normal çalışıyor oksitlenme sorunu hissetmedim hiç sadece teknik servise gönderince sorun orada tespit edilmiş.

Oksitlenmeyi hissedemezsiniz zaten.

Olmayabilir net bir sonuç söylemek zor ayrıca bilgisayarcıda parça çalınma gibi olaylarda yaşanabilir(veya tamirden kısa süre sonra geri bozulur)
O zaman ben kullanmaya devam edeyim hayırlısı neyse o olsun en kötü bilgisayarcı ya götürürüm bir sorun olursa

Oksitlenmeyi hissedemezsiniz zaten.
*Performans olarak*

O zaman ben kullanmaya devam edeyim hayırlısı neyse o olsun en kötü bilgisayarcı ya götürürüm bir sorun olursa

*Performans olarak*
@Yeyil @Webcam kullanan insan aydınlattığınız için teşekkür ederim servisten gelince kullanmaya devam ederim olduğu kadar artık sonra ne yapacağımı o zaman düşünürüm teşekkürler

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı