Gece oyun oynayınca ürkenler oluyor mu?

Sadece 1 sene önce oynayabilirdim, ama şimdi korkuyorum nedense, dedemin başına gelen olaydan sonra korkmaya başladım, Flappy Bird lafın gelişi ama mesela Minecraftta gece olursa gece oynarken korkarım, illa odada biri olması lazım yada koltukta, bu aralar geçen rüyamdayken bir cadı beni tam öldürecekken ALT+F4 yaparak çıktım oyundan ölmedim, o rüyadan sonra daha da korkmaya başladım, sanırsam psikoloğum ile görüşmem gerek.
Bence sen oyundan değil oyuna odaklanıp başına bir şey gelmesinden tırsıyorsun aga.

Bence sen oyundan değil oyuna odaklanıp başına bir şey gelmesinden tırsıyorsun aga.
Ben de böyle anladım hocam.
Ben sabaha kadar Metro oynuyorum bağıra çağıra apartman toplantısında şikayet etmişler 6 numara Salih Bey cinli diye 🤣 🤣. Gece bağırıp çağırınca cinli zannetmişler tek yaşadığımdan dolayı.

Aynı durumun benzeri bende de var. Ama seninki kadar ağır değil. Sebebi tabii ki küçükken oynadıklarımız. Aklımızın bir köşesine kazınıyor. Gece oyun oynarken de o düşünceler tekrar geliyor.

Aslında şöyle oyuna odaklanırsanız dış etkilerden kaybolursunuz ama ara sıra ürkebilirsinizde benim korkunç şeyler geliyor ama korkmuyorum.

Ben geceleri oyun oynamayı severim, ama bazı oyunlar vardır ki; mesela Last of Us'a bakayım dedim, 1 saat in ardından kendimi ağlarken buldum. Kulaklık falan taktığım için.

Gerçekten böyle bir durum olabilir katılıyorum. Kulaklık falan takıyorsan ve evde teksen herkes tırsar. Ya da kapıları falan kapatma. Ciddi bir tırsma var ise perdeleri bile açabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı