Geceleri korkuyorum

Llllaaass

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
YouTube'da video izlemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izlemiştim o videoyu izledikten sonra gece bir korku bastı (herkes yatıyordu) sonra dalga geçmeyin ama ailemin yanına gittim onların yatağına yattım bu korkumu nasıl yenebilirim ve tek başıma olunca aklıma geliyor. Bu problemi nasıl çözebilirim? Bir de gece tek yatarken ve karanlıkta seslerden korkuyorum herkes yatarken yani.

YouTube'da video izlemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izlemiştim o videoyu izledikten sonra gece bir korku bastı (herkes yatıyordu) sonra dalga geçmeyin ama ailemin yanına gittim onların yatağına yattım bu korkumu nasıl yenebilirim ve tek başıma olunca aklıma geliyor. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Sen kendin istemediğin sürece kimse sana zarar veremez gece yatarken güzel bir sakinleştirici müzik aç (yağmur, rüzgar sesi vb) bir süre dinle ve beynini boşalt aklına girmesine izin verme kötü düşüncelerin.

Geri
Yukarı