Geçici Olarak İdare Edecek Ekran Kartı Tavsiyesi

Sahibinden.com,n11.com gibi siteleri takip ederek 1400 TL gibi bir fiyata RX 580 alabilirsiniz. Asus Rx 580 4Gb 3 Yıl Garantili Sıfırdan farksız - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 467952120
Aslında ikinci el almak konusunda çekincelerim var. Mining olarak kullanılmış bir karta denk gelmekten korkuyorum. Her ne kadar garantisi de olsa onun servise gitmesi gelmesi o sürede beklemek falan istemiyorum. Satan kişiler de mining yapılmamıştır dese bile bilemem bunu

Aslında ikinci el almak konusunda çekincelerim var. Mining olarak kullanılmış bir karta denk gelmekten korkuyorum. Her ne kadar garantisi de olsa onun servise gitmesi gelmesi o sürede beklemek falan istemiyorum. Satan kişiler de mining yapılmamıştır dese bile bilemem bunu
O zaman bütçeyi artırabilirseniz bunu önereceğim; https://www.amazon.com/gp/product/B01KVZBNY0/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1 .

Mining şüpheniz olmasın ürünü bizzat amazon.com temin ediyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı