Gelecek 3 yılı idare edecek bir sistem tavsiyesi

Xuneity

Decapat
Önümüzdeki 3 yıl boyunca beni oyunlarda idare edebilecek, Cyberpunk'ı 1080P Medium'da 60 FPS oynatabilecek bir sistemi monitör de dahil olacak biçimde toplayabilir misiniz?
Bütçenin önemi yok. Aradığım bilgisayar net bir biçimde istediğim şartları karşılamalı. Ne bir tık fazlası ne bir tık azı. Belirttiğim şartları karşılayacak minimum ücrette bir sisteme ihtiyaç duyuyorum. Teşekkürler.

Önümüzdeki 3 yıl boyunca beni oyunlarda idare edebilecek, Cyberpunk'ı 1080P Medium'da 60 FPS oynatabilecek bir sistemi monitör de dahil olacak biçimde toplayabilir misiniz?
Bütçenin önemi yok. Aradığım bilgisayar net bir biçimde istediğim şartları karşılamalı. Ne bir tık fazlası ne bir tık azı. Belirttiğim şartları karşılayacak minimum ücrette bir sisteme ihtiyaç duyuyorum. Teşekkürler.
Sahsen ben PCH NEO aldim dun. Testlerde cogu ayar yuksek 3 tanesi orta olacak sekilde 60 tan dusmedi. Optimizasyondan sonra daha iyi olacagini dusunuyorum. Aldiktan 25dk sonra sistem bitse de fiyat ve ozellikler sunlardi,
-R5 3500
-PALIT GTX 1660 SUPER 6GB
-B450 M S2H
-8X2 3000MHZ RAM
-AIGO 650W 80PLUS BRONZE
-Gamepower Beyaz kasa ustte 2 arkada 1 egzoz fan. Dilerse yerini degistirebilir ve daha soguk yapablirsiniz. Ayrica Cyberpunk testinde 70 dereceyi gecmedi ekran karti. Islemci 60 civari idi. Bu sistem sizi cogu oyun yuksek cikacak oyunlar ile de medium da oynatir 4 sene boyunca.
ha bir de 480gb netac ssd 500 yazma

Aynı sistemi ben de dün aldım inşallah ssd ve psu konusunda sıkıntı yaşamam arada keşke 200 tl farkla modart sistem mi alsam demiyor değilim içimden

Aynı sistemi ben de dün aldım inşallah ssd ve psu konusunda sıkıntı yaşamam arada keşke 200 tl farkla modart sistem mi alsam demiyor değilim içimden
Modart hangi sistem kanka? Ayrıca ssd yi bilmem ama Aigo psu nun iyi olduğunu duymuştum. Powerboost gibi markalardan çok daha iyi. Dert etme. Link atar mısın dediğinin?

@Fatihh_ ModArt PC-MA1 / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS TUF GTX1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Umarım dediğin gibidir ssd te sorun cıksın sorun yokta psu da umarım bişi yoktur +80 bronz dıyor ama gerekli güvenlik sertifikalarını bulamadım nette
PCH videosunda göstermişti. Onun dışında bu sistemde en çok sorun çıkaran Tuf model kart var. Donanım arşivi nin videosunda var Asus Tuf serisini eleştirdiği. Çok ısınıyor ve ikisinin ortasındaki küçücük fan soğutmuyor. Onun haricinde 3 fanlı tuf dan başka Tuf serisi kart sıkıntı.

Belirttiğim gibi, bütçem her türlü bilgisayarı karşılayabilecek seviyede ancak ben istediğim şartları karşılayacak minimum ücretteki bilgisayarı satın almak istiyorum.

Belirttiğim gibi, bütçem her türlü bilgisayarı karşılayabilecek seviyede ancak ben istediğim şartları karşılayacak minimum ücretteki bilgisayarı satın almak istiyorum.
Anladım. Haklısınız. O zman size 3 ana parça önereyim. Gerisini halledersiniz.
Ya da

Anakart ı ileride güzel bir işlemci takar iseniz diye ileriye dönük yaptım. Takmayacaksanız b450m s2h gayet yeterlidir.

@Fatihh_ Dediğin gibiyse o zaman mantıklı seçim yapıp palit marka kaliteli soğutan ekran kartı aldım boşuna kendimi üzmeme gerek yok çoğu kişiden de duymuştum tuf modelinin ısınma sorununu değerli yorumun için teşekkürler

Geri
Yukarı