GeForce 310M LoL Düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 7

MeertS

Centipat
League of Legends'de çok kasıyor. Evet biraz günümüz oyunlarına göre düşük. Ancak bunun bir çözümü var mıdır?

GeForce 310M
1GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki 315m en düşük ayarlarda bile çokça fps drop yiyorum.Benim bulabildiğim tek çözüm driverı güncelleyip oyun sırasında bütün sekmeleri kapatmak en fazla 1 tane olacak şekilde.Yada bütün uygulamaları arkaplanda çalışan.Ha bir de eğer fazla ısınıyorsa laptop ki fazla ısındığından ve fan da buna yetişemediğinden fps drop yaşıyorsan altına fan bölgesini temassız ve havada tutacak şekilde kitap yada herhangi bir şey yerleştirebilirsin.

Benimki 315m en düşük ayarlarda bile çokça fps drop yiyorum.Benim bulabildiğim tek çözüm driverı güncelleyip oyun sırasında bütün sekmeleri kapatmak en fazla 1 tane olacak şekilde.Yada bütün uygulamaları arkaplanda çalışan.Ha bir de eğer fazla ısınıyorsa laptop ki fazla ısındığından ve fan da buna yetişemediğinden fps drop yaşıyorsan altına fan bölgesini temassız ve havada tutacak şekilde kitap yada herhangi bir şey yerleştirebilirsin.
Driveri nerden güncelliyorsunuz tam olarak?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı