GeForce 840M sisteme Linux dağıtımı önerisi

Dosya Ekleri

• 20210412_192214.jpg
    20210412_192214.jpg
    155,8 KB · Görüntüleme: 23
Fedora son kullanıcı için uygun bir dağıtım değil, RHEL ortamına adapte olmak için kullanıllabilir. 13-14 ay gibi çok kısa sürüm süresi var, genel kullanım içim illa ki 3. parti depo (RPM fusion gibi) eklemek zorundasınız. Uç kenar bir dağıtım olduğu için çok fazla hata alabilirsiniz, Ubuntu'dan bile fazla. Gnome sürümleri genellikle aşırı sorunludur, belki Xfce gibi bir ortam ile katlanılabilir.

"Bilinmeyen" kısmında diskinizin görünmesi gerekiyor. Oraya basın.

Evet, gözüktü. Geriye kalan Windows gibi sanırsam. Hepsini sil bir tane olunca yeni oluştur gibi mi?
Fedora son kullanıcı için uygun bir dağıtım değil, rhel ortamına adapte olmak için kullanıllabilir. 13-14 gibi çok kısa sürüm süresi var, genel kullanım içim illaki 3. parti depo (RPM Fusion gibi) eklemek zorundasınız. Uç kenar bir dağıtım olduğu için çok fazla hata alabilirsiniz, Ubuntu'dan bile fazla. GNOME sürümleri genellikle aşırı sorunludur, belki Xfce gibi bir ortam ile katlanılabilir.

Başladım bir kere.

tema kurarken birkaç yanlış şeyler yaptım sanırım işletim sistemi çökdü.

Tema kurmakla işletim sistemi çökmez, ama yanlış bir şeyler yaparsan çöker, mesela senin gereksiz görebileceğin Python vb. bir paketini kaldırırsan sistem elbet çöker.

Yeni konular

Geri
Yukarı