GeForce 940MX i5 7200U sistem oyunlarda FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10
Aynısı zaten ki attığımı indir işte kardeşim.

E tamam o zaman güvenli modda aç laptobu sürücüyü sil tekrar indir dediğimi yap yapmassan açılmaz denetim masasından sil driveri tekrar indir halla halla.
Attığınız sürücüyü yüklediğimde şöyle bir hatayla karşılaştım:

Attığınız sürücüyü yüklediğimde şöyle bir hatayla karşılaştım:
Denetim masasından sildiniz demi.
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA şunu dene bakalım işletim sisteminiz windows 10 64 bit mi?
ASUS'un GPU Tweak 3 programını indirip GPU temp limitini kaldır ben öyle yaptıktan sonra çok drop olmadı.
Kanka o işlemi yapmanın zararı olmaz demi?

Son düzenleme:
Denetim masasından sildiniz demi.
Denetim masasından aygıt yöneticisine girip oradan sildim, oradan bahsediyorsunuz değil mi?
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA şunu dene bakalım işletim sisteminiz windows 10 64 bit mi?
O attığınız linkteki sürücü olmayınca bunu indirdim zaten. Evet, işletim sistemim Windows 10 64 bit. Bilgisayar güvenli mod olmadan da açılıyor ama şifremi girdikten sonra 5 dakika boyunca siyah ekranı bekliyorum.

Son düzenleme:
Denetim masasından aygıt yöneticisine girip oradan sildim, oradan bahsediyorsunuz değil mi?

O attığınız linkteki sürücü olmayınca bunu indirdim zaten. Evet, işletim sistemim Windows 10 64 bit. Bilgisayar güvenli mod olmadan da açılıyor ama şifremi girdikten sonra 5 dakika boyunca siyah ekranı bekliyorum.
Programlardan yanlış anlarsan olacağı bu işte.Aygıt yöneticisinden silersen tabi açılmaz nasıl aygıt yöneticisinden anladın anlamıyorum programlardan silcektin .
Bir Aygıtı Kaldırma veya Yeniden Yükleme burdan geri yükle

Programlardan yanlış anlarsan olacağı bu işte.Aygıt yöneticisinden silersen tabi açılmaz nasıl aygıt yöneticisinden anladın anlamıyorum programlardan silcektin .
Bir Aygıtı Kaldırma veya Yeniden Yükleme burdan geri yükle
Yaptım, fakat hâlâ aynı.
Şifremi giriyorum, girdikten 5 saniye sonra siyah ekran geliyor ve 5 dakika boyunca o siyah ekranda bekliyorum, ardından ekran geliyor. Tuş kombinasyonları çalışıyor.
Oyuna girip FPS drop var mı yok mu diye deneme şansım oldu, fakat hâlâ FPS drop devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı