GeForce Experience açılmıyor

Şimdi yüklemeye çalışıyorum. İndir tuşuna basıyorum, sonuna geliyor, sonra yine indir yazıyor. Bu böyle gidiyor. En son sürüm 497.33 20 Aralık 2021'den kalma sürücü var. Ben en güncelini indirdikten sonra RTX 3060 kullanılmaya başlayacak mı?

Geforce Driver Results | NVIDIA buradan son sürümü indirebilirsin.

Tamam indirdim, anlatmaya çalıştığım şeyin size görüntüsünü atacağım. Gördüğünüz gibi dahili ekran Intel UHD Graphics'e bağlı RTX 3060'a değiştirmek istiyorum.

MUX'la geçmeden değiştiremezsin, görüntü masaüstünde IGPU'dan gelir.

Control Center attığın kadar ise muhtemelen yok, G911'le karıştırmış olabilirim. Oyun içinde dGPU etkinleşmesi lazım ama, o konuda herhangi bır sıkıntı yok değil mi?

Control Center attığın kadar ise muhtemelen yok, G911'le karıştırmış olabilirim. Oyun içinde dGPU etkinleşmesi lazım ama, o konuda herhangi bır sıkıntı yok değil mi?

dGPU dahili GPU ise bütün bilgisayar zaten dGPU üzerinden işliyor. Fotoğrafta attığım gibi değiştiremiyorum ama değiştirebilseydim Control Center üzerinden mi olacaktı?
Aynı zamanda MSI Afterburner yükledim RTX 3060 kullanımı sadece oyun oynarken %40 seviyesine çıkıyor normal mi yoksa daha mı fazla olması lazım?

Son düzenleme:
dGPU dahili GPU ise bütün bilgisayar zaten dGPU üzerinden işliyor. Fotoğrafta attığım gibi değiştiremiyorum ama değiştirebilseydim Control Center üzerinden mi olacaktı?

Evet, Control Center veya BIOS'tan. dGPU harici GPU anlamına geliyor yani 3060.

Peki ben benim bilgisayarımda kesin olarak MUX Switch'in olup olmadığını kontrol edebilir miyim?

MSI Afterburner yükledim. RTX 3060 %40 oranlarında çalışıyor. Valorant'ta yaklaşık 160-240 FPS arası alıyorum ama tanıtım rehberinde 280+ FPS yazıyor. Ama bildiğim kadarıyla 144 Hz olduğu için 144 FPS'in altına düşmedikçe bir şey değişmez, doğru mudur?

MSI Afterburner yükledim. RTX 3060 %40 oranlarında çalışıyor. Valorant'ta yaklaşık 160-240 FPS arası alıyorum ama tanıtım rehberinde 280+ FPS yazıyor. Ama bildiğim kadarıyla 144 Hz olduğu için 144 FPS'in altına düşmedikçe bir şey değişmez, doğru mudur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı