GeForce GT 710 Önerisi

cirak2018

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle bu kartı almak bazılarınıza hata gibi gelebilir ama zaten çok büyük oyunlar oynamıyorum. Beklentim bazı grafik uygulamalarını çalıştırmak ve küçük çaplı oyunları oynamak olduğu için ve bütçem çok düşük olduğu, sistemimde eski olduğu için tercih ettim. Bu ekran kartını aldıktan sonra içindeki ekran kartı belleğine güvenerek RAM bellek almadan bir süre daha idare edebileceğimi düşündüm. Sizce sistemime alıp entegre edersem uyumlu olur mu? Şu anki durumdan gözle görülür bir performans artışı oluşur mu yoksa performansta değişen bir şey olmaz mı? Ekran kartı belleği düşük RAM belleğime yardımcı olabilir mi? önerilerinizi bekliyorum.

sistembilgilericapsi-png.282318

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram yukseltip dedigim kartini alirsan hiz kazanirsin.

Ram yükseltmek istiyorum ama bir türlü sistemime uygun RAM bulamadım. 1066 MHz ve DD3 aynı marka özelliklere sahip olsun diyorum yok bende mecbur böyle hızlandırayım dedim.

Ram yukseltip dedigim kartini alirsan hiz kazanirsin.
RAM yükseltmeden verim alamaz mıyım yada darboğaz olur mu? yada diğer RAM belleği çıkartıp yerine hangi özelliklerde yeni bir RAM takabilirim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı