GeForce Now 55 Mbps Deneyimi

Normalde oyunları kendi bilgisayarımdan oynarım, ancak Cyberpunk 2077 oyununu bilgisayarıma indirmek istemedim, GeForce Now gibi bir avantajımız varken neden denemeyeyim dedim. Yaklaşık 2 saat oynadım. Kablolu internet kullanıyorum, interneti aktif olarak kullanan 7 cihaz var, bir pikselleşme sorunu yaşamadım açıkçası. Bundan sonra hikayeli oyunları GeForce Now üzerinden bitireceğim, sunduğu deneyim gerçekten güzeldi. Bir bilgisayara uzaktan bağlanmış gibi hissettirmedi bana. Bu arada EU Central 2 sunucusunda oynadım oyunu, merak edenler olabilir diye söylemek istedim. Aşağıya oyundan bir, iki kare ve internet hız sonuçlarımı bırakacağım. Eğer GeForce Now hizmetinin gereksinimlerini karşılayan bir internetiniz varsa gerçekten güzel bir sistem. 1 saat sonunda çık, gir yapmam beni rahatsız etmedi açıkçası, o kadar sevdim yani. Online bir oyun oynayacaksanız muhtemelen 1 saat yetmeyecektir, yükseltme satın almanız gerekecektir.
İnternet hız testi sonuçlarım;
Hız.png

Oyundan kareler;
Cyberpunk 2077.png

Cyberpunk 2077.png

Son düzenleme:
Ayarlarda otomatikte olur genelde, seçme şansınız var. Türkiye sunucusuna bağlanamazsınız sanırım, Türkiye sunucusuna girmeyi hiç denemedim.
Eki Görüntüle 889183
Sunucuya bağlanma aşamasında 'TR Central 1 sunucusuna bağlanılıyor' gibi bir ibare hatırlıyorum da, ondan sordum hocam 👍🏻 Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı