GeForce Now Android deneyimi

images.png

Merhaba arkadaşlar GeForce Now'ı geçen haftadan beri Android'de deniyorum bu deneyimi sizlere anlatmak istedim öncelikle internet hızım 15-24 Mbps arasında olmasına rağmen berbat bir performans almıyorum gecikme gibi seyler tek kisilik oyunlarda sıfıra yakın. En çok vakit geçirdiğim oyunlar Mount and Blade Warband ve ETS 2, iki oyununda performansı iyi.

Screenshot_20200215-153420_GeForce NOW.jpg

Screenshot_20200215-153220_GeForce NOW.jpg

Eğer internet kotalıysa baş edilecek gibi değil bence çünkü mobil veriyle çözünürlük ayarları otomatikde iken 15 dakikada yaklaşık 1GB internet harcadı. Oyun konusunda ise oyun kütüphanesi geniş ama bekledigim bazı oyunlar yok. GTA 5 yok CoD serisinin bazı oyunları varken kaldırmışlar.
Online oyunlar konusunda ise eğlence amaçlı oynuyorsanız yeterli gibi ama amacınız rank kasmak ise Telefonu/Tableti parçalarsınız. Benim diyeceklerim bu kadar Android'le ilgili sorusu olan konu açıp etiketlerse yardımcı olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı