GeForce NOW alınır mı?

Metehanss

Picopat
Daha fazla  
İlk olarak selamünaleyküm. GeForce NOW hakkında düşüncem şöyle: 3 aylık alıp deneyeceğim, güzelse devam ettiririm. Ya şöyle düşünün, benim internetim iyi ve Cyberpunk'ı en yüksekte açabiliyorum GeForce NOW'da fakat Cyperpunk'ı en yüksek ayarlarda açmak için en az RTX 2080 lazım galiba. Bir de ona işlemci falan, en az 15000 TL'lik PC lazım. E onun yerine o fiyata GeForce NOW alırım, 13 yıl gider fakat o PC 6-7 yıla gider. Fiyat gayet iyi gibi geldi. Ne diyorsunuz?

İlk olarak selamünaleyküm. GeForce NOW hakkında düşüncem şöyle: 3 aylık alıp deneyeceğim, güzelse devam ettiririm. Ya şöyle düşünün, benim internetim iyi ve Cyberpunk'ı en yüksekte açabiliyorum GeForce NOW'da fakat Cyberpunk'ı en yüksek ayarlarda açmak için en az RTX 2080 lazım galiba. Bir de ona işlemci falan, en az 15000 TL'lik PC lazım. E onun yerine o fiyata GeForce NOW alırım, 13 yıl gider fakat o PC 6-7 yıla gider. Fiyat gayet iyi gibi geldi. Ne diyorsunuz?

Xcloud'un Türkiye'ye gelmesini bekleyin fiyatını kesinlikle haketmiyor.

Fiyatı kimine yüksek geldi kimine pahalı. Eğer size uygunsa kullanabilirsiniz sonuç olarak iyi bir teknoloji.

Aleykümselam.
Bir saatlik test etme imkanın var.
Deneyip kendin karar verip alman daha doğru olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet değer çünkü pcim yandı ve eski pcmi kullanıyorum LoL'de bile 30 40 FPS veriyor düşük ayarlarda.
Cyperpunku hiç düşünemiyorum Cyberpunk en yüksekde oynatcak PC alsam daha pahalı tutuyor.

Denicem deneyimimi yazcam.
GeForce NOW'u bilgisayarınız destekliyor mu diye bir bakın ilk önce. Bence pek de değmez ama siz bilirsiniz tabii.

Geri
Yukarı