GeForce NOW alınır mı?

Lansman paketi almaya değer. Ama daha sonra 75 ₺ kesinlikle değmez. Unutmayın bu platformda oyunları siz alıyorsunuz ve her oyunu çalıştırmıyor. Ayrıca her sistemde çalışmıyor.

Screenshot_4.png

GeForce NOW'u bilgisayarınız destekliyor mu diye bir bakın ilk önce. Bence pek de değmez ama siz bilirsiniz tabii.

Bilgisayarım destekliyor Free sürümünde denedim Avrupa'da daha önceden.

Google Stadia alın 1 ay beleş little nightmares 2 oynarsınız bedavadan. Ve diğer Stadia Pro oyunlarını.

Bir deniyeyim fakat onda oyunları steamdan açamıyoz galiba oradan almak lazım galiba.

Aleykümselam.
Bir saatlik test etme imkanın var.
Deneyip kendin karar verip alman daha doğru olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim bir bakayım.

İlk olarak selamünaleyküm. GeForce NOW hakkında düşüncem şöyle: 3 aylık alıp deneyeceğim, güzelse devam ettiririm. Ya şöyle düşünün, benim internetim iyi ve Cyberpunk'ı en yüksekte açabiliyorum GeForce NOW'da fakat Cyberpunk'ı en yüksek ayarlarda açmak için en az RTX 2080 lazım galiba. Bir de ona işlemci falan, en az 15000 TL'lik PC lazım. E onun yerine o fiyata GeForce NOW alırım, 13 yıl gider fakat o PC 6-7 yıla gider. Fiyat gayet iyi gibi geldi. Ne diyorsunuz?

Şahsen bence lansmana özel 50 TL iken hayet alınır.

Bilgisayarım destekliyor Free sürümünde denedim Avrupa'da daha önceden.

Bir deniyeyim fakat onda oyunları steamdan açamıyoz galiba oradan almak lazım galiba.

Teşekkür ederim bir bakayım.

Dediğim gibi Stadia Pro 1 ay bedava Stadia Pro'nun içindede little nightmares 2 gibi türlü türlü oyunlar var ve satın almanız gerkemiyor o yüzden Stadia deneyin ilk ay şiddetle tavsiyem.

Geri
Yukarı