GeForce Now almak mantıklı mı?

Herkese merhaba arkadaşlar ben yakın zaman kendime PC toplamayı düşünüyordum ama Türkiye'de GeForce Now geliyor ve bu durum benim bayağı kafamı karıştırdı. Acaba PC almaktan vazgeçip GeForce Now mı kullansam diye kararsız kaldım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an ben 35Mbps internet ile girmeyi denedim sabah internetimi mükemmel buldu ancak şu an 480p de bile 30 FPS açmıyor :( . Belki beta yüzündendir.

İnternetin iyise singleplayer oyun oynuyorsan üyelik alabilirsin. Ama rekabetçi oyun oynayıp programlar kulanacaksan PC alman daha sağlıklı olur.

Geforce Now'a aylık olarak para veriyorsunuz diye biliyorum, üstüne premium almazsanız kuyruk sırası var. Bence sabredin biraz daha bilgisayar toplayın. Geç olsun ama bilgisayar sizin olsun.

GeForce NOW'a aylık olarak para veriyorsunuz diye biliyorum, üstüne Premium almazsanız kuyruk sırası var. Bence sabredin biraz daha bilgisayar toplayın. Geç olsun ama bilgisayar sizin olsun.

Aylık 200 TL alıp benim gibi Cyberpunk oynamak isteyenler 6 yıl daha bekleyecek sanırım? Ben o zamana çalışmaya başlarım neyin kafasın bu.

Geri
Yukarı