GeForce NOW almak mantıklı mı?

Emir Yazıcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ekran kartları fiyat ve stokları yüzünden ekran kartı alamıyorum sistemim hazır. Ryzen 5 3600 8 GB 3200MHz RAM kullanıyorum ekran kartı geçici olarak HD 4650 CS:GO bile oynatmıyor. Sizce 3 aylık GeForce NOW almak mantıklı olur mu? Herhalde 3 ay içinde bir ekran kartı bulabilirim. İnternetim download 80-90 Mbps upload 11-12 Mbps.

Merhaba ekran kartları fiyat ve stokları yüzünden ekran kartı alamıyorum sistemim hazır. Ryzen 5 3600 8 GB 3200MHz RAM kullanıyorum ekran kartı geçici olarak HD 4650 CS:GO bile oynatmıyor. Sizce 3 aylık GeForce NOW almak mantıklı olur mu? Herhalde 3 ay içinde bir ekran kartı bulabilirim. İnternetim download 80-90 Mbps upload 11-12 Mbps.
Sıra bekleyebilirsiniz. Paranız varsa alabilirsiniz tabiki internetiniz fazlasıyla yeterli

Son düzenleme:
İnternetiniz oldukça yeterli, alınır.

Ekleme: @T 1000 'nin videosuna göre Premium kullanıcılarda sıra bekleme muhabbeti var. Böyle olduğunu bilmiyordum, normalde doğrudan bağlanılıyordu ilk BETA sürecindeyken. Sıra beklemek için para verilmeyeceğini düşünüyorum son tercih sizin.

Premium'da sıra bekleme olayı son zamanlarda bayağı bir düştü. Artık günde 1 tane ya geliyor ya gelmiyor. Alınır ancak çoğu oyunda ayar yaparsanız daha keskin bir görüntü alırsınız. Default ayarlarda kötü gözüküyor çoğu.

Yeni konular

Geri
Yukarı